2020-07-11, šeštadienis, 23:41.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:09, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 16:54.

Mirkliuose vyko tradicinis renginys „Saugokime save ir kitus“

Mirkliuose vyko tradicinis renginys „Saugokime save ir kitus“

2020 m. birželio 7 d. lietus šventės nesugadino. Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinė šventė ,,Saugokime save ir kitus“. Renginio pradžioje visus pasveikino Neringos šokių studijos patys mažieji šokėjai ir bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė, buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena - tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises, pravestas instruktažas, kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje.

 

Visiems dalyviams, kurie neturėjo, buvo išdalinti atšvaitai, liemenės. Visi aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse, buvo organizuotos šaškių, smiginio, kamuoliukų metimo, stalo teniso, krepšinio baudų metimo rungtys. Vyko ir tradicinis važiavimas, kliūčių ruožas dviratukais, jį išbandė vaikučiai bei suaugusieji. Vėliau nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais, medaliais, taurėmis, prizais, prisiminimo dovanėlėmis.

 

   Norime nuoširdžiai padėkoti Raseinių rajono savivaldybės administracijai, Raseinių rajono kultūros centrui, Raseinių seniūnijos seniūnui Rolandui Klusui, Neringos šokių studijos vadovei Neringai Šlopšnienei, fotografui Mindaugui Tučui, Raseinių pagalbos šeimai namams, auklėtojai Sonatai ir vaikučiams, UAB ,,Raseinių komunalinės paslaugos“, „Alio, Raseiniai“ ir bendruomenės nariams, ir visiems dalyvavusiems šiame renginyje už pagalbą, šiltą, gražų bendravimą.

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144