2019-03-26, antradienis, 12:03.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:18, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 12:36.

Mirkliuose tradicinis renginys „Saugokime save ir kitus“

2018-06-12, Gražina Andraitienė
Mirkliuose tradicinis renginys  „Saugokime save ir kitus“

Birželio 10 dieną vyko tradicinis renginys  Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje  Lietuvos šimtmečiui ,,Saugokime save ir kitus”. Atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai vyriausias tyrėjas Darius  Jonaitis ir bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė. Jie kartu atsivežė ir atšvaitą. Kuriuos smagiomis melodijomis visus pasitiko  Mirklių kaimo kapela vadovaujama Konstantino Kružiko.

 

Dalyvavo Raseinių rajono globos namų vaikučiai. Dauguma dalyvių atvyko su dviračiais. Tradiciškai Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasveikino vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena vasaros pradžia - tai atostogų, pramogų, linksmybių metas, ir taip norėtųsi, kad visų Lietuvos vaikų vaikystė tokia  ir būtų – kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus  vaikiško juoko. Padėkojo visiems susirinkusiems.

 

Pareigūnai  taip pat visus susirinkusius pasveikino su šia gražia švente ir paaiškino, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje.  Pravedė  instruktažą kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje.

 

Visi dalyviai lydint policijos automobiliui važiavo iki Vilniaus gatvės ir atgal. Visiems dalyviams kurie neturėjo, buvo išdalinti policijos pareigūnų ir pirmininkės atšvaitai ir liemenės visi dalyviai , dalyvavo ne tik dviratininkai, bet ir vaikučiai  su paspirtukais , piestieji. Nusifotografavo prie policijos automobilio, nes Mirklių kaimo bendruomenė nuo įsikūrimo dalyvauja  konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse” http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt/.

 

Policijos pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė visiems pravedė viktoriną, po to  visi linksmai nusitekę vyko prie sportinių rungčių. Aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse . Buvo  vykimo dviračiais trasa, krepšinis, smiginis, dviračių kliūčių ruožas ,,Dviračių labirintas“ Dalyviai tuoj pat išbandė šias sporto šakas ne tik vaikučiai, bet ir suaugusieji.  Po sportinių rungčių visi buvo pakviesti vaišintis tradicine   koše,  kur kasmet  vaišina Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė. Komisija suvedė sportinių rungčių rezultatus. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, padėkomis ir suvenyrais.


Dėkojame Raseinių rajono savivaldybės administracijai už ,,Materialinės bazės stiprinimą“ stalo marmitus ir termosus. Lietuvos automobilių kelių direkcijai , policijos pareigūnams, bendruomenės nariams ir muzikantams, globos vaikų namų vaikučiams. Visiems dalyviams  dalyvavusiems renginyje ir  padėjusiems organizuoti renginį.

 

Gražina Andraitienė
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144