2018-11-16, penktadienis, 21:05.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:06, leidžiasi 16:24, dienos ilgumas 8:18.

Mirkliai sportuoja

2017-11-20, Gražina Andraitienė
Mirkliai sportuoja

   2017 m. lapkričio 16 d.  Mirklių bendruomenė jau kelinti metai sportuoja boulinge. Žaidėme su labai gera nuotaika,  azartu, džiaugsmu, klegesiu. Iš viso prie boulingo takelių varžėsi net 26 dalyviai.

 

   Boulingas  yra tokia  vieta, kur susilieja žaidimo azartas ir užsimezga naujos draugystės. Boulingas - pramoga, kuri, nori, ar nenori, tave įtraukia. Gali prisėsti, pažiūrėti, kaip žaidžia kiti, bet noras išbandyti jėgas. Šiame turnyre aktyviai dalyvavo jaunimas  III-ios vietos medalius laimėjo Miglė ir Lukas,  II-tos vietos -  Rimantė ir Ernestas, o I –os vietos taures laimėjo  Raimonda ir Klaudijus.  Suaugusiųjų moterų ir vyrų tarpe III-ios vietos medalius laimėjo Lina J. Ir Darius A., II-tos vietos- Ernesta ir Nerijus V., o  I –os vietos  taures Laura  ir Alvydas.

 

   Malonu, kad pavyko įgyvendinti sumanymą ir sulaukiau didelio aktyvumo. Tai puiki galimybė pabėgti nuo kasdieninės rutinos ir smagiai praleisti laiką.    Džiaugiuosi pavykusiomis varžybomis. Mirklių kaimo bendruomenė dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenės 2017“   Didžiausias dėmesys buvo  skirtas eismo saugumui. Norint  būti saugiems reikia  pirmiausia  laikytis visur saugaus eismo taisyklių. Policijos atstovas priminė  apie saugų eismą gatvėje, kelyje, žaidimų aikštelėse ir kitur.    Bendruomenės pirmininkė išdalino  liemenes ir  atšvaitus, bei kitas priemones. Tuo užtikrinome, kad mūsų bendruomenės vaikai saugiai nuvyks į mokymų įstaigas, bei į įvairias pramogas ir sveiki grįš į namus. Esu dėkinga Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausiam tyrėjui Dariui Jonaičiui ir visiems dalyvavusiems  už puikiai praleistą vakarą, kad galime pajausti nuostabią bendrystę.

 

Gražina Andraitienė,
Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144