2019-03-23, šeštadienis, 06:16.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:25, leidžiasi 18:49, dienos ilgumas 12:23.

Minint atkurtos Lietuvos 100- ąjį gimtadienį Raseinių lopšelyje – darželyje ,,Saulutė‘‘ (1)

2018-02-28, Indrė Matevičienė
Minint atkurtos Lietuvos 100- ąjį gimtadienį Raseinių lopšelyje – darželyje ,,Saulutė‘‘

Tėvelis nupiešė man Vytį,

Aš vėliavėlę nudažiau,

Ji popierinė ir mažytė,

Bet man už viską švies gražiau. 

                     Vytė Nemunėlis

          2018 m. vasario 23 d. Raseinių lopšelio – darželio „Saulutė“ II buveinėje (Dariaus ir Girėno g.13, Raseiniai) vyko visų veiklų, skirtų Lietuvai, baigiamasis renginys. Laukėme ir ruošėmės visi galvodami, kaip paminėti tokį garbingą ir iškilmingą mūsų gimtos šalelės gimtadienį. Puošėme savo aplinką, stengėmės savo darbais būti naudingais ir laimingais, kad Lietuva mini tokį gražų jubiliejų.

 

Kiekvienos grupės vaikučiai su auklėtojomis ir savo tėveliais ruošė dovanas Lietuvai. Grupės „Vabaliukai“ vaikučiai pynė lietuvišką kasą, tėveliai  gamino kasai sages. Mokėmės pinti kartu dainuodami mūsų dainiaus Maironio žinomą dainą ,,Už Raseinių ant Dubysos...“.

         

          Grupės „Žiogeliai“ vaikučiai su auklėtojų ir tėvelių pagalba statė Lietuvai namus. Grupės „Drugeliai“ vaikučiai norėjo būti jūrininkais ir Lietuvai dovanojo įvairiausių laivų, kad galėtume išplaukti į svečias šalis pasisvečiuoti.

         

       Grupės „Vyturiukai" vaikai konstravo Lietuvos trispalvę iš kamštukų ir taškavo vėliavos trafaretą Lietuvos vėliavos spalvomis. Gedimino pilį statė iš didelių geltonos, žalios ir raudonos spalvos plastikinių kaladėlių, spalvino kreidelėmis širdeles Lietuvos trispalvės spalvomis. Kūrė Lietuvos mišką iš laminuotų popierinių rankyčių. Taip pat prisijungė prie auklėtojos Daivos Grudzinskaitės pasiūlytos idėjos padaryti aitvarus ir jais papuošti lopšelio - darželio koridorių. Į šventines veiklas buvo įtraukti ir grupės tėveliai, jie pagamino namelius.

         

         Grupėje „Nykštukai" vaikai tyrinėjo. Pasisėjo gvazdikėlius, stebėjo kaip pamažu iš žemės lenda daigeliai. Į stiklainėlius su spalvotu vandeniu pamerkė salotų lapus, tyrinėjo kas vyksta (ar salotų lapai keičia spalvas).

         

         Visa bendruomenė pasipuošę su vėliavėlėmis, balionais  gerai nusiteikę susirinkome į Lietuvos gimtadienį. Nors mes dar maži Lietuvos piliečiai, bet mokame gražių dainų, eilėraščių. Mokame mylėti mamą, tėtį sesę, brolį, močiutę, senelį, nes Gimtinė prasideda nuo šeimos. Palinkėjome Lietuvai, kad visada išliktų laisva, mus džiugintų savo upėmis ir miškais, kad Lietuvoj būtų sveiki ir laimingi vaikai. O kad linkėjimai pildytųsi, paleidome į dangų trispalvius balionėlius. Ir koks gi  gimtadienis be fejerverkų, kurie tiek džiaugsmo sukėlė mūsų mažiesiems.

                                                                                        

                                                                                                              Lopšelio – darželio auklėtoja Rasa Pocienė

 

 
 
Contact form

 

Janina 2018-02-28 22:17:05 IP: 78.60.77.180

Pagarba darželio darbuotojų kolektyvui,kad labai aiškiai ir nuoširdžiai skiepija vaikučių meilę LIETUVAI ir TĖVYNEI.Tai ir yra pradžių pradžia.LINKIU SEKMĖS ir KŪRIBINGUMO ATEITYJE.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144