2019-06-20, ketvirtadienis, 02:30.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:52, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Minėjimas-koncertas Juozui Naujaliui atminti ir Raseinių meno mokyklos 60-čiui paminėti

2019-04-12
Minėjimas-koncertas Juozui Naujaliui atminti ir Raseinių meno mokyklos 60-čiui paminėti

Seimui paskelbus 2019-uosius Juozo Naujalio metais, Raseinių meno mokyklos bibliotekininkei ir dainavimo mokytojoms kilo mintis, kaip prasmingiau ir įdomiau paminėti lietuviškos profesionaliosios muzikos patriarcho Juozo Naujalio 150-ties metų sukaktį.

 

Parengėme minėjimą – koncertą skirtą šiai datai paminėti. Balandžio 9 d. į Raseinių meno mokyklos salę rinkosi mokytojai, mokiniai, tėveliai. Jaunieji dainininkai atliko, dažnai skambančias ir visiems gerai žinomas, J. Naujaliodainas „Lietuva brangi“, „Už Raseinių, ant Dubysos“ – žodžiai Maironio , „Giedu dainelę“ – žodžiai A. Baranausko, mokytojos - Giedrė Arlauskienė ir dr. Jūratė Daugėlienė. Nuotaika buvo pakili, dainavome kartu. Eugenijos Kumpikevičienės vadovaujamas ansamblis atliko harmonizuotą liaudies dainą „Garnys“. 

 

Apie Juozo Naujalio vaikystę, kelią į didžiąją muziką, kūrybą ir jo reikšmę muzikiniame gyvenime supažindino mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė, kuri pristatė ir pačios parengtas skaidres.

 

Renginys buvo skirtas ir mokyklos 60-čiui paminėti. Šia proga pasveikino mokytoja J. Turčinskienė, o styginių ansamblis ir sesutės Lėja ir Vėja Germanavičiūtės atliko kūrinius, kuriuos parengė su mokytojomis Jolanta Turčinskiene ir Laisvida Juodyte.

 

Renginio pabaigoje vaišinomės mokyklos gimtadienio saldainiais.

 

Dalia Margevičienė, meno mokyklos bibliotekininkė, renginio organizatorė

Nuotraukos Sigitos Grubliauskaitės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144