2018-10-21, sekmadienis, 02:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:14, leidžiasi 18:17, dienos ilgumas 10:2.

Meras su Seimo vicepirmininku aptarė rajono aktualijas (5)

Meras su Seimo vicepirmininku aptarė rajono aktualijas

 Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių apsilankė LR Seimo vicepirmininkas Arvydas Nekrošius ir jo padėjėjas Kęstutis Užemeckas. Vizito tikslas - aptarti einamuosius rajono klausimus.

 

   A. Nekrošius sakė buvo susitikęs su gyventojais, kurie nuogąstauja dėl Viduklės pramonės parko kūrimo. Vietos žmonės nerimauja dėl sklypų, patenkančių į parko teritoriją, likimo, taip pat baiminamasi, kad pramonės parke gali įsikurti aplinką teršiančios įmonės.

 

   Pasak Savivaldybės vadovo, norint į rajoną pritraukti investuotojus, būtina jiems pasiūlyti teritoriją su patrauklia infrastruktūra. Greta autostrados ir geležinkelio planuojamas steigti Viduklės pramonės parkas – svarbus ir rajonui naudingas žingsnis, nes gyventojams atsirastų darbo vietų, o į rajono biudžetą būtų surenkama daugiau mokesčių. Meras griežtai pasisakė prieš chemijos, naftos ar kokią kitokią aplinką teršiančią pramonę ir užtikrino, kad ateinantiems investuotojams bus keliami aukšti aplinkosauginiai reikalavimai. A. Griciaus nuomone, pramonės parke galėtų įsikurti grūdų elevatoriai, lengvosios pramonės, pvz.: medienos perdirbimo cechai, logistikos centrai ir pan. Dėl savo žemių nerimaujantys gyventojai neturėtų skubėti jų parduoti galimai pasipelnyti norintiems privatininkams, nes įstatymų nustatyta tvarka visi sklypai bus įvertinti turto vertintojų ir savininkams bus pasiūlyta teisinga rinkos kaina. Seimo vicepirmininkas ir meras sutarė, kad su gyventojais šiuo klausimu turi būti daugiau bendraujama, pateikiama aiški informacija, nes nežinojimas sėja baimę.

 

   Susitikimo metu taip pat aptarti Viduklės buvusios naftos bazės valymo, Kryžkalnio memorialo partizanams statybos klausimai, diskutuota dėl Viešųjų pirkimų įstatymo pataisų, Vaiko teisių apsaugos tarnybos išlaikymo, Vaikų globos namų pertvarkos ir kt. Meras informavo, kad dėl teismuose įstrigusio Raseinių miesto Vilniaus g. rekonstrukcijos projekto su Susisiekimo ministerija vyksta derinimai ir rengiamos sąlygos dėl naujo konkurso paskelbimo.

 

   Svečiams meras uždavė ir „namų darbų“ – išsiaiškinti, kokiu principu Švietimo ir mokslo ministerija kitąmet planuoja skirti lėšas – pagal klasės krepšelio ar pagal mokinio krepšelio metodiką? Savivaldybės vadovas pabrėžė, kad į ministeriją jau išsiųsti trys raštai su šiuo paklausimu, tačiau atsakymo vis nesulaukiama.

Contact form

 

Visiskai 2017-12-09 11:56:21 IP: 84.46.207.85

pritariu issakytom mintim,bet ar sie du "zali valstieciai"bus kitokie?Kaip minejote po 2020 EU pinigu srautai sustos.Tai ka sukurs buves policajus ir jaunuolis kuris dar tik mokosi politilogijos praktikuodamasis "ant L.T. pilieciu...merai,acai,ir seimunai visi prie bto pacio lovio...Pagal Georga Orwella nieko naujo gyvuliu ukyje...

 

Ei 2017-12-09 11:30:32 IP: 83.188.237.221

Lovys jis yra lovys valdiškas. Gal žmonės išsirinko Ača atgal į administracijos direktorius , ar žmonės jau pamiršo kaip Ačas ištaškė savo mero inauguracijai 50000ltl. mokesčiu mokėtoju pinigu , manau kad nepamiršo. O galimos maklės per vandentiekio ir kanalizaciju tiesimus ar tuos jo nuopelnus ir jau visi pamiršo?Reikia nepamiršti kad žmogaus godumui nėra ribu , tokia ta žmogaus prigimtis.Niekam nerūpi žmogeliu gyvenimai, bėdos. , pas juos interesas tik jū pačiu gerbūvio ir tuom viskas pasakyta.O evakuacija iš LT tik didės, su tokiu valdžiažmogiu požiūriu tai tik ir vyksta. Po 2020 kai baigsis eu. finansavimas ateis balanos gadynė. Nesvarbu ka beišrinktu , valdiškas aparatas nekuria pridėtinės vertės , jie išlaikomi iš mokesčiu mokėtoju pinigu, jie tik minta-perskirsto , perdalina valdiškus pinigus.

 

Žinantis 2017-12-07 12:29:34 IP: 84.15.181.107

Ši menesi bus emigrantu kaledine popiete. Meras kalbejo tik tuos kurie dirba,neturi galimybes isitvirtini. Keista bet kodel jie nekalba apie tuos kurie atidare lietuviskas imones musu kraste dirba komanderuojami i uzsienio saly. juk mokesciau tai jiems pareina. Ir zinau kad nemazus mokescius moka. turetu ir su jais kalbeti .

 

Žinantis 2017-12-07 12:24:14 IP: 84.15.181.107

Normalus raseiniu pilietis kuris turi krikscioniskas vertybes, idejas, yra skaidrus tikrai nesusikalbes su admin direktoriumi ar jo pavaduotoju. Zmones jau tirkai pazysta kurie siekia naudos...

 

Bet 2017-12-07 10:50:49 IP: 86.38.183.164

galima sakyti,kad dar "vakar"administracijos direktorius ir jo pavaduotojas teige,kad su siuo seimo nariu neina susikalbeti...O gal sis "zaliasis valstietis"kalba tik tuomet kai salimais buna "reseiniu"" Sventasis Kestutis"???

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144