2020-06-01, pirmadienis, 04:52.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:59, leidžiasi 21:57, dienos ilgumas 16:58.

Mamytės diena Ilgižiuose

2019-05-08, Skaistė Sinkutė
Mamytės diena Ilgižiuose

Pirmas gegužės sekmadienis – Motinos diena. Juk mama yra pats nuostabiausias žmogus žemėje, ji mus prižiūrėjo visą gyvenimą, o ne vieną dieną, todėl ją turime prisiminti ne vien šią dieną. Norint padėkoti mamoms už suteiktą gyvenimą, Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko  šventė, skirta Motinos dienai paminėti, kurią organizavo pradinių klasių mokytojos L. Razmantienė ir J. Kacucevičienė.

 

Renginys buvo pradėtas eilėmis mamai. Mažieji mokinukai mums priminė, koks yra gyvenimas spalvotas, kai šalia yra mama. Pradinių klasių mokiniai mums suvaidino šeimyninę situaciją, dar labiau mus įtikindami, kokia mama mums yra svarbi, kad be jos niekas nieko nepadarytų. Vyresnieji mokiniai dainavo nuostabias dainas, skirtas mamai, mokinius ruošė muzikos mokytoja I. Šatkauskienė. Visi mokinukai, dalyvavę šventėje, su auklėtojomis gamino dovanėles savo mamoms ir po savo pasirodymo, bėgdavo apkabinti mamyčių ir įteikti dovanėlės. Po visų klasių pasirodymų renginį užbaigėme bendra daina. Gėlės žiedeliu buvo apdovanotos ir antros mūsų mamos – mokytojos.

 

Tik Mamoms tą dieną buvo skirti šilčiausi žodžiai, tik joms buvo skirtos gražiausios dainos ir tik joms buvo skirtos mūsų šypsenos. Labai ačiū visiems už geras emocijas, už mamoms padovanotas eiles, dainas. Nepamirškime savo mamyčių pradžiuginti, padovanokime gėlių ir be progos, nes mamos mums padovanojo gyvybę.

 

                                                                                           7 kl. mokinė  Skaistė Sinkutė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144