2019-01-21, pirmadienis, 18:05.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

Liko tik 100 dienų...

2018-03-11
Liko tik 100 dienų...

    Kovo 8 dieną Šimtadienio sulaukė ir Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro dešimtokai. Mokykla virto darbo stovykla-kalėjimu, dešimtokai - kaliniais, o jų prižiūrėtojai ir renginio vedėjai buvo devintokai kartu su auklėtoju J. Poška.

             

      Svečiams susirinkus, buvo įvedami dešimtokai, jiems prisegami kalinio numeriukai. Tada dešimtokų auklėtoja D. Visockytė tikrino, kaip gerai vieni kitus pažįsta jos auklėtiniai. Vėliau bendromis akimirkomis pasidalino pirmoji auklėtoja I. Račickienė, žodį taip pat tarė keli tėveliai ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Krikštanavičienė.

 

    Vėliau dešimtokai buvo pakviesti atlikti įvairias užduotis. Iš pradžių kiekvienas turėjo atspėti, ant kiek kamštelių yra atsisėdę, tada be rankų stengtis kuo greičiau suvalgyti obuolį ir, kad įrodytų savo vaizduotę, turėjo per duotą laiką sukurti pasaką panaudodami duotus daiktus. Energingiausias buvo žaidimas, kurio metu grojant muzikai reikėjo spėti susėsti ant kėdžių, o jų vis mažėdavo. Ir paskutinis išbandymas: dešimtokai kartu su jų auklėtoja ir mokyklos pavaduotoja buvo pakviesti išbandyti savo jėgas šaudydami iš laidynių į stovinčias stiklines.

 

     Įvertinus dešimtokų jautrumą, regėjimą, kūrybiškumą, buvo įteikti pusatestačiai su įvertinimais. Taip pat devintokai įteikė kalendorių-narvelį, kuriame buvo būtiniausi daiktai išgyvenimui kalėjime, o juos panaudoti dešimtokai galės tik po šimto dienų, atsukę po vieną narvelio strypą kasdien. Būtiniausius daiktus išgyvenimui devintokams įteikė ir dešimtokai (juk jiems liko metai ir 100 dienų).

 

            Dėkodami už renginį ir tardami gražiausius žodžius dešimtokai padėkojo savo auklėtojoms. Renginys tradiciškai baigiamas devintokų ir dešimtokų jungtinio choro bendra daina.

            

         Po renginio dešimtokai kartu su tėveliais, mokytojais ir devintokais susirinko prie vaišių stalo aptarti būsimus ateities planus ir pasidalinti dienos įspūdžiais. Pačių gražiausių 100 dienų jums, dešimtokai!

                                                                                                           

                                                                                                                 Viktorija Gudaitytė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144