2019-12-11, trečiadienis, 15:21.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:46, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:14.

Lietuvos suaugusiųjų badmintono taurės varžybos

Lapkričio 16 dieną Panevėžyje vyko 14-osios Lietuvos badmintono taurės A, Cv ir Ds grupių4-ojo baigiamojo  etapo   varžybos. Varžybose dalyvavo 125 sportininkai  iš Klaipėdos, Kauno,  Vilniaus,Panevėžio, Tauragės, Balbieriškio, Kretingos, Šakių, Biržų, Šiaulių, Kėdainių, Ignalinos, Prienų, Ukmergėsir Raseinių.

Ds grupės varžybose Raseiniams atstovavo Diana Valantinaitė ir Tomas Petrauskas. Puikiaivaržybose žaidusi Diana Valantinaitė mišraus dvejeto kategorijoje, poroje su Biržų sportininku Remigijumi Šimoniu iškovojo pirmąją vietą, o moterų dvejeto kategorijoje, poroje su Diana Lube iš Vilniaus, iškovojo 3-ąją vietą.

Galutinėje   įskaitoje   po   keturių   etapų   Ds   grupėje   Diana   Valantinaitė   moterų   dvejetokategorijoje iškovojo 2-ąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu, o mišraus dvejeto kategorijoje laimėjo 3-ąjąvietą ir laimėjo bronzos medalį.