2019-01-21, pirmadienis, 17:39.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

„Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

2018-03-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
„Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

Kovo 11-ąją į tradicinį, jau 13 kartą organizuojamą iškilmingų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų renginį vyko ir mūsų rajono gyventoja - Betygalos sen. Steponkaimio seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė, kuri kartu su Dovile Ovariene, mūsų kraštiete, dabar gyvenančia Kėdainių r., pelnė nominacijos „Metų kaimynės“ apdovanojimą.

 

   Už kilniaširdišką darbą „Lietuvos garbės 2018“ statulėle ir „Maxima“ prizais apdovanotos Genutė ir Dovilė ištiesė tvirtą pagalbos ranką Danutės ir Petro Lavreckų šeimai, kurių namą Plinkaigalio k. (Kėdainių r.) liepsnos pasiglemžė pernai spalį. Keturis savo vaikus ir du globotinius užauginusi šeima po gaisro liko kaip stovi – be nieko. Apie baisią nelaimę sužinojusios Genovaitė ir Dovilė griebėsi iniciatyvos – informaciją apie bėdą paskelbė socialiniame tinkle, kitais būdais ieškojo rėmėjų. Kilniaširdžių moterų pastangos atnešė neįtikėtinų rezultatų – padegėliams geros valios žmonės dovanojo reikalingų daiktų, o pinigų į nurodytą sąskaitą šimtai lietuvių suaukojo tiek, kad Danutė ir Petras jau įsigijo naujus namučius.

 

   Nominaciją pristatė ir apdovanojimą moterims įteikė ultramaratonininkas Aidas Ardzijauskas. „Šiandien yra sunkiau, nei buvo prieš keturis mėnesius“, – neslėpė jaudulio už gražų darbą pagarbos ir įvertinimo sulaukusios kaimynės, kurios drauge paragino visus daryti gera, pastebėti į bėdą patekusį žmogų ir padėti vieni kitiems.


Renginys buvo tiesiogiai transliuojamas per TV3 televiziją.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144