2018-08-17, penktadienis, 16:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:11, leidžiasi 20:58, dienos ilgumas 14:47.

Lietuvos badmintono taurės varžybos

Birželio 2 dieną Vilniuje vyko 13-osios Lietuvos badmintono taurės Bj ir Cj grupių   4-ojo baigiamojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 54 sportininkai iš Klaipėdos, Vilniaus, Tauragės, Kelmės, Balbieriškio, Prienų, Šakių ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 12 sportininkų. Puikiai sekėsi žaisti Lukui Puišiui, kuris Bj grupės vaikinų vieneto varžybose iškovojo 3-ąją vietą ir mišraus dvejeto varžybose, poroje su Tauragės sportininke Gabija Jurkevičiūte, iškovojo 2-ąją vietą. Justo Balsio ir Justo Zybarto dvejetas Bj grupės varžybose iškovojo 3-ąją vietą.

Cj grupės varžybose puikiai žaidė Evelina Karlikauskytė, kuri merginų vieneto varžybose iškovojo 3-ąją vietą, o Deividas Paškevičius ir Justas Pocius vaikinų dvejeto varžybose iškovojo 2-ąją vietą.
Susumavus 2017-2018 metų Lietuvos badmintono taurės 4-ų etapų Bj grupės rezultatus Lukas Puišys ir Greta Šukutytė mišraus dvejeto kategorijoje užėmė 2-ąją vietą, Justas Balsys ir Justas Zybartas vaikinų dvejeto kategorijoje taip pat užėmė 2-ąją vietą, visi jie  buvo apdovanoti sidabro medaliais.

Susumavus Cj grupės varžybų rezultatus, nugalėtojos taure apdovanota Evelina Karlikauskytė merginų dvejeto kategorijoje užėmusi 1-ąją ir bronzos medaliu už merginų vienete užimtą 3-ąją vietą. Aistė Valantinaitė merginų dvejeto varžybose užėmė 2-ąją vietą ir apdovanota sidabro medaliu.

Vaikinų Cj grupėje galutinėje įskaitoje Deividas Paškevičius vieneto varžybose apdovanotas bronzos medaliu, o dvejeto kategorijos varžybose jis ir Justas Pocius užėmė 2-ąją vietą ir buvo apdovanoti sidabro medaliais.