2018-12-18, antradienis, 22:58.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:53, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:8.

Lietuvos badmintono taurės varžybos

Balandžio 14 dieną Tauragėje vyko 13-osios Lietuvos badmintono taurės Bj, Cj ir Dj grupių 3-ojo etapo varžybos. Varžybose dalyvavo 116 sportininkų iš Klaipėdos, Vilniaus, Tauragės, Šakių, Kelmės, Kretingos, Balbieriškio ir Raseinių.

Raseiniams atstovavo 15 sportininkų. Bj grupėje mišraus dvejeto kategorijoje Greta Šukutytė ir Lukas Puišys iškovojo 3-ą vietą.

Cj grupėje puikiai žaidė Deividas Paškevičius, kuris vaikinų vieneto kategorijoje ir dvejeto kategorijoje, poroje su Justu Pociumi, iškovojo 3-ąsias vietas. Evelina Karlikauskytė ir Aistė Valantinaitė mergaičių dvejeto varžybose iškovojo 2-ąją vietą.