2017-12-15, penktadienis, 04:41.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:51, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:9.

Lengvaatlečių startai Šiauliuose

2017-11-20, Matas Skamarakas

Lapkričio 17 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos varžybos rajonų grupėje, kuriose startavo Raseinių kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai.

1000 m bėgimo rungtyje Klaudija Petrauskaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo pirmąją vietą (rezultatas 3:31.83 min.) 600 m bėgimo rungtyje Violeta Dubinkaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo trečiąją vietą (rezultatas 1:59.40 min.). 200 m bėgimo rungtyje Kornelija Kulišauskaitė (tr. E.Petrokas) užėmė ketvirtąją vietą (rezultatas 30,05 sek.). Šuolio į tolį rungtyje Tautvydas Tiškus (tr. Z.Rajunčius) užėmė ketvirtąją vietą (rezultatas 4,61 m). Rutulio stūmimo rungtyje Gustina Steponaitė (tr. M.Skamarakas) užėmė penktąją vietą (rezultatas 10,00 m).