2018-10-15, pirmadienis, 18:20.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:02, leidžiasi 18:31, dienos ilgumas 10:29.

Lengvaatlečių startai Klaipėdoje

2018-03-19, Lengvosios atletikos treneris Matas Skamarakas

Kovo 10 dieną Klaipėdoje vyko lengvosios atletikos vaikų  „Žemaitijos taurė 2018“ varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Raseinių KKSC lengvaatlečiai.

Šuolio į tolį rungtyje Tautvydas Tiškus (tr. Z.Rajunčius) nušokęs 4,67 m iškovojo I – ąją vietą , o Deimantė Kazlauskytė (tr. E.Petrokas) nušokusi  4,58 m liko antra. 200 m bėgimo rungtyje Gabija Saltonaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo II – ąją vietą (rezultatas 30,84 s), o Haroldas Danila (tr. M.Skamarakas) sugaišęs 29,67 s liko trečias.

600 m bėgimo rungtyje Violeta Dubinkaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo III – ąją vietą (rezultatas 1:55,66 min). Rutulio stūmimo rungtyje Ignas Stanevičius (tr. Z.Rajunčius) nustūmęs 9,44 m liko trečias.