2019-03-26, antradienis, 12:50.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:18, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 12:36.

Lengvaatlečių startai

2018-06-06, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Lengvaatlečių  startai

Šių metų birželio 1 dieną Utenoje vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Raseinių KKSC lengvaatlečiai.

Disko metimo rungtyje Ignas Stanevičius (tr.Z.Rajunčius) savo geriausiu bandymu nuskraidinęs diską 25,16 m iškovojo antrąją vietą.

Šuolio į tolį rungtyje Tautvydas Tiškus (tr.Z.Rajunčius) pasiekė 4,78 m rezultatą ir užėmė trečiąją vietą.

Kūjo metimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Lukas Visockis (tr.Z.Rajunčius). Luko rezultatas – 33,68 m.

Ieties metimo rungtyje Emilis Lukoševičius (tr.M.Skamarakas) užėmė ketvirtąją vietą. Emilio pasiektas rezultatas – 24,40 m.

Disko metimo rungtyje ketvirtąją vietą iškovojo Angelina Aniulytė (tr.Z.Rajunčius). Angelinos rezultatas – 17,28 m.

300 m bėgimo rungtyje Haroldas Danyla (tr.M.Skamarakas) pasiekė 45,19 s rezultatą ir užėmė penktąją vietą.

P.S. nuotraukoje Lietuvos lengvosios atletikos pirmenybių Utenoje prizininkai ir dalyviai.