2019-05-22, trečiadienis, 08:05.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Ledų fiesta Ramonuose

2018-06-07, Audrius Noreika
Ledų fiesta Ramonuose

Nuostabiai gražią birželio 1 d., Ramonų kaimo bendruomenė vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“, kartu su Raseinių rajono kultūros centru Ramonuose surengė šventę „Ledų fiesta“, skirtą šiai dienai paminėti. Ta proga visi vaikai su tėveliais, mamytėmis, močiutėmis, buvo pakviesti į bendruomenės kiemelį. 

 

Čia juos pasitiko Raseinių rajono kultūros centro renginių organizatorė Ramonuose Inga Vasiliauskienė, bendruomenės tarybos narė Odeta Žemaitienė, projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“ socialinė darbuotoja Monika Jakiūnaitė bei užimtumo specialistė, kartu ir šio projekto vadovė Dalytė Raudonienė. Renginį įgarsino Raseinių rajono kultūros centro Ramonų meno mėgėjų ansamblio vadovas Vytautas Kasparavičius. Visi buvo vasariškai pasipuošę, pasidabinę vasarinėmis girliandomis, veidai buvo išmarginti drugeliais, gėlėmis.

 

Inga visiems vaikučiams, kurie norėjo tapti zuikučiais, gėlytėmis, drugeliais ar dar kuo nors kitu, kvietė rikiuotis į eilutę ir visiems ant veidukų išpiešė norimą personažą. Projekto vadovė Dalytė Raudonienė pasveikino gausiai susirinkusius į šventę. O kur vaikučiai ras gražesnę šventę, kai arti ir tėvelis, mamytė ar močiutė? Koks buvo stiprus tėvų ir vaikų ryšys, kai vaikučiams reikėjo artėjančiai Tėvo dienai nupiešti savo tėvelį arba savo šeimą. Mažiesiems dailininkams prireikė artimųjų pagalbos, nes sunku buvo prisiminti tėvelių plaukų spalvą, ant piešinio nemokėjo parašyti savo metukų, vardo. Šventės organizatorės dalyviams organizavo įvairias užduotis, skatinančias komandinę veiklą, sutelktumą. Visi šoko, sportavo, pūtė muilo burbulus, mėtėsi spalvotais balionais.

 

Pati įspūdingiausia šventės dalis, kurios visi laukė – ledų fiesta. Vaikų šventei paįvairinti, šventės pabaigoje, kad ji ilgiau įsimintų, buvo surengtas saldus ir šaltas siurprizas – ledų fiesta ir vasariškas desertas. Ledams neatsispyrė nei mažesni, nei vyresni. O koks buvo vaikučių džiaugsmas, kai organizatorės priminė, kad šie nepamirštų ledais pasidalinti su juos atlydėjusiais tėveliais, mamytėmis, močiutėmis ar net broliais ir sesutėmis.

 

Informaciją parengė RRKC Ramonuose kultūrinių renginių organizatorė 

Inga Vasiliauskienė

Ramonų bendruomenės narys  Ferdinandas Raudonius

Nuotraukos Ingos Vasiliauskienės

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144