2020-06-05, penktadienis, 11:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Ledinukai Girkalnio darželio kieme

2014-01-31, paskelbė Indrė Matevičienė
Ledinukai Girkalnio darželio kieme

Atėjusi žiema ne tik atnešė šaltus orus, bet ir daugybę pramogų mūsų vaikučiams. Jei negalime dėl žvarbaus vėjo išbėgti į lauką, tai sugalvojome žiemišką pramogą grupėje. Nuo dailės užsiėmimų likusį spalvotą vandenį mes supylėme į balionus ir plastikinių butelių dugnelius ir palikome šalti nakčiai. Rytą radome gražius spalvotus ledinukus ir ledo burbulus, kuriais papuošėme darželio kiemą.    

        

Kiekvienas kūrybinis darbelis ugdo vaikų savarankiškumą, intelektualinius gebėjimus, skatina aktyvumą, lavina ir vysto vaiko intelektą, smulkiąją motoriką, skatina vaiką bendrauti ir bendradarbiauti, perteikti turimas žinias, būti šalia vienas kito, ugdo vaikų individualumą. Ledinukų gamyba vaikams buvo dar neišbandyta veikla.

 

Šia veikla prisidėjome prie šiandiena vieno svarbiausių vaiko ugdymo aspektų – ugdyti kūrybišką vaiką. Išugdyti kūrybišką, atsakingą ir atvirą vaiką akcentuojama Lietuvos pažangos strategijoje „Lietuva 2030“. Atlikdami bandymus su ledinukais, vaikai mokėsi būti ir atviri – gebėjimas priimti inovatyvias naujienas ir atsakingi – kruopščiai atlikti savo bandymą, o po to atsakingai elgtis su darželio kieme pūpsančiais ledo burbulais.

 

 

                                                                                                                  vyr. auklėtoja Kristina Vilkaitienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144