2018-12-15, šeštadienis, 01:33.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Kvaišalų sukeltos linksmybės baigėsi areštinėje

2017-12-13, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kvaišalų sukeltos linksmybės baigėsi areštinėje

Trys niekur nedirbantys ir nesimokantys Raseinių jaunuoliai gyveno labai mankurtišką gyvenimą: gėrė, vogė, paskui vėl gėrė ir vėl vogė. Toks jų gyvenimas baigėsi areštinėje. 19-kos, 22 ir 23 metų vaikinams pareikšti įtarimai dėl dviejų vagysčių, kurias jie darė dvi dienas iš eilės.

 

Rugsėjo pabaigoje iš pataisos namų, kuriuose atliko bausmę už anksčiau įvykdytas vagystes, grįžęs 22 metų raseiniškis, gimtajame mieste greit surado nedirbančių bendraminčių, kurie laisvalaikį leido, gurkšnodami alkoholį. Tačiau šiam gėralui įsigyti reikalingi pinigai, o iš kur jų gauti, jei nė vienas sugėrovų jų neuždirba. Gruodžio 10-osios naktį pritrūkę alkoholio, vaikinai sugeneravo mintį, iš kur jo galima gauti be pinigų. Pasiėmę kirvį, jie nusliūkino prie Raseiniuose, Jaunimo g., esančios „Norfos" parduotuvės ir trinktelėjo juo per langą. Išbyrėjus stiklams, vienas jų įlindo į vidų ir lauke likusiems bendrininkams padavė iš lentynų pagrobtus alkoholio butelius bei cigarečių pakelius. Iš viso pavogtojo turto vertė siekė 93 eurus.

 

Grįžę į savo lėbavimo vietą Vaižganto gatvėje, jaunuoliai linksminosi toliau. Alkoholis liejosi laisvai, tačiau po paros jis vėl baigėsi. Kadangi praėjusios nakties žygis į parduotuvę buvo sėkmingas, kompanija nutarė jį pakartoti. Gruodžio 11-ąją, apie pusę trijų nakties, jie tokiu pat būdu vėl pateko į „Norfos" į vidų ir pagriebė alkoholio bei rūkalų už 44 eurus. Grupės bendrininkų neišgąsdino net abu kartus suveikusi parduotuvės signalizacija. Tik gruodžio 12-ąją įsibrovėlius išgąsdino operatyviai atvykę parduotuvę saugančio firmos darbuotojai, sutrukdę vaikinams pasiglemžti daugiau prekių.

 

Kai apsaugos darbuotojai apie vagystę tuoj pat pranešė policijai, tą naktį mieste dirbę Raseinių policijos komisariato pareigūnai ne tik apžiūrėjo įvykio vietą, bet ir ėmė atidžiai stebėti jaunimo judėjimą naktinėmis miesto gatvėmis. Pareigūnų dėmesį patraukusios merginos atvedė juos prie vieno Vaižganto g. namo, pro kurio langą pareigūnai išvydo daug tuščių ir pilnų butelių alkoholio bei rūkalų, kurių etiketės atitiko iš parduotuvės pavogtų prekių pavadinimus.

 

Pabeldę į duris, policininkai kvietimo užeiti neišgirdo. Tačiau durys buvo neužrakintos. Jas pravėrę pareigūnai išvydo miegančią girtą kompaniją ir ją sulaikė. Vienam sulaikytųjų nustatytas vidutinis, kitiems dviem - lengvas girtumas. Grupės girtų jaunuolių šėlionės ir nuotykiai baigėsi areštinėje. Tai - dėsningas likimas žmonių, žengiančių alkoholio persunktu keliu.

 

                                                                                                                                                                          Elta

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144