2020-06-05, penktadienis, 12:53.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Kūrybiškumo ugdymas Girkalnio darželyje, panaudojant netradicines medžiagas

2013-12-18, paskelbė Indrė Matevičienė
Kūrybiškumo ugdymas Girkalnio darželyje, panaudojant netradicines medžiagas
        Menas – natūralus vaikų jausmų ir individualių požymių reiškimo stimuliatorius. Meninės veiklos erdvėje vaikai gali kurti ir vaizdine forma reikšti savo mintis, sumanymus. O priešmokyklinio amžiaus vaikai labai mėgsta tyrinėti, ieškoti ir atrasti. 
 
 
     Todėl šiais metais  (nuo 2013 m. sausio iki gruodžio mėn.) Girkalnio darželio „Meškiukų“ gr. vaikučiai  vykdė ilgalaikį projektą  „Kūrybiškumo ugdymas priešmokyklinio ugdymo grupėje, panaudojant netradicines medžiagas“. 
 
 
     Projekto metu buvo siekiama sudaryti tinkamas sąlygas pasireikšti vaikų kūrybai ir fantazijai ieškant ir panaudojant netradicines medžiagas. Vaikučiai savo  kūrybiniams darbeliams naudojo įvairiausias medžiagas -  tai plastmasę,  vaškinėmis kreidelėmis nuspalvintą druską, kompaktinius diskus lipdymui,  plėvelę, manus  bei stiklinius rutuliukus piešimui. Taip pat piešė ant smėlio, ant akmenėlių, medinių kaladėlių bei piešė užsimerkę (“Fraktalinis“ piešimas). 
 
 
     Projekto metu  kurdami darbelius vaikučiai ne tik lavino kūrybinį mąstymą, bet ir ugdė socialinius, estetinius bei pasitikėjimo savimi įgūdžius.
 
 
 
                                                          Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Jūratė Jokubauskienė
 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144