2020-08-15, šeštadienis, 13:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:08, leidžiasi 21:02, dienos ilgumas 14:54.

Kovo 11 - osios minėjimas Viduklėje (2)

2016-03-14, paskelbė Gerda Lapinskaitė
Kovo 11 - osios minėjimas Viduklėje

  ...Buvo ankstyvas  pavasaris, žemė tik pradėjusi vaduotis iš šaltos žiemos pančių...Tą nepamirštamą dieną, 1990 – ųjų  kovo 11-ąją, Lietuva sulaikiusi kvapą laukė gerosios naujienos iš Vilniaus...

 

 

Po 50 - ties priespaudos, pažeminimo metų, Sąjūdžiui sutelkus tautą, mūsų šalies Aukščiausioji Taryba išdrįso pasirašyti istorinį dokumentą - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktą.          

 

                    

    Šįmet sukako 26 metai  nuo to naujo atsikūrusios valstybės kelio pradžios. Sovietmečiu  lietuvius vienijo kilni svajonė, daugelio net utopija laikyta – nepriklausomybė. Kas mus vienija dabar laisvoje šalyje, kurioje jau užaugo nauja karta laisvų žmonių? Manau, tai – meilė Tėvynei …

 

 

Tos meilės mes gal neparodome, bet ji gyva. Ir kasmet tradiciškai Kovo 11-ąją, susirinkę  būrin , prisimename… Susimąstome…  Pasidžiaugiame…

 

 

…Į gražiai šventiškai išpuoštus Viduklės kultūros namus seniūnijos gyventojai traukė ir būreliais, ir po vieną – pėsti ir važiuoti, mažas, jaunas ir pagyvenęs… Šventės vedančioji Jolanta Jonaitienė, pradėjusi renginį eilėmis, paprašė  Viduklės šaulius  savanorius į salę įnešti Lietuvos Respublikos vėliavą. Susirinkusieji kartu su Linkuvos kultūros namų vyrų vokalinio ansamblio „ Šiaurys“ dainininkais  atsistoję sugiedojo V. Kudirkos Tautišką giesmę. Sveikinimo žodžius  tarė svečiai  – Raseinių rajono Tarybos nariai  G. Šulinskas  ir R. Kunickas.  Visus gyventojus pasveikino ir Viduklės seniūnijos seniūnė D. Ulinskienė, ji perdavė ir Raseinių rajono mero A. Griciaus šventinį sveikinimą vidukliškiams.

 

 

Scenoje ant staliuko – krūvelė Lietuvos trispalvių ir gėlės.

 

 

Kaip ir kasmet, Lietuvos respublikos vėliavomis Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga buvo apdovanoti darbštūs, bendruomenės gerbiami ir visuomeniškai aktyvūs gyventojai. Šiais metais vėliavas iš seniūnės rankų atsiėmė:

 

 

JUOZAPAS  JUŠČIUS- už sėkmingą vadybinį darbą kultūros srityje, švietėjišką veiklą ir profesionalaus meno sklaidą Gylių seniūnaitijoje ir už jos ribų.

 

 

EDITA BALTRUŠAITIENĖ- už mokinių moralės ir religijos supratimo ugdymą tikybos pamokose ir popamokinėje veikloje, aukščiausių vertybių žadinimą, pagalbą mokiniui ieškant atsakymų į gyvenimo klausimus, siekiant dvasinio augimo, bendraujant su dievu ir artimu; už inovacijų diegimą pedagoginėje veikloje ir iniciatyvas gimnazijos bendruomenėje.

 

 

ELENA NORVILIENĖ-  už ilgametį ir nenuilstamą jaunosios kartos ugdymą tautiškumo ir pilietiškumo dvasia, kūrybiškumą, inovacijų taikymą, dalyvavimą įvairiose projektinėse veiklose, aktyvų dalyvavimą gylių bendruomenės veikloje.

 

 

JŪRATĖ IR GIEDRIUS MĖLINIAI- už idėjas, iniciatyvas ir paramą Mažosios Viduklės kaimų bendruomenei.

 

 

VITALIJA IR GRAŽVYDAS  BAGASLAUSKAI- už bendruomeniškumą, savanorišką pagalbą ir paramą.

 

 

ALDONA TAMUTIENĖ – už ilgametį profesionalų darbą ir teisingą požiūrį į žmogaus sveikatą.

 

 

JANINA IR GINTAUTAS  PLEŠKIAI – už nuolatinį indėlį puošiant  Paupio kaimo viešąsias erdves ir pagalbą organizuojant renginius.

 

 

EDITA ŠARAUSKAITĖ- už bendruomeniškumą, savanorišką pagalbą,sportiškumą, aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime.

 

 

NERIJUS GUNTARSKIS- už žemės ūkio ir  kaimo plėtrą, geranorišką pagalbą sprendžiant savo kaimo problemas.

 

 

LINA VERYGIENĖ- už aktyvų dalyvavimą  bendruomeninėje veikloje  ir savanorišką pagalbą visuomeniniuose darbuose.

 

 

VIDMANTAS  KVESELIS- už meno puoselėjimą, darbus, idėjas,  pelnytą aplinkinių pagarbą.

 

 

       Po oficialiosios dalies šventinio minėjimo dalyviai klausėsi svečių iš Linkuvos – vyrų vokalinio ansamblio „Šiaurys“ ir Linkuvos kultūros centro vokalo studijos merginų atliekamų dainų, kurias palydėjo plojimais.

 

 

 

      Dėkojame šventės organizatoriams ir rėmėjams.

 

 

 

 

 Angelė Šarkienė

 

 

 
 
Contact form

 

zita 2016-03-16 17:08:30 IP: 88.118.136.15

Labai gaila ,kad Viduklės seniūnijoje neatsižvelgiama į daugiavaikes mamas kurios užaugino ir išauklėjo 8 ir daugiau vaikų. Jos tikrai vertos šitokio apdovanojimo

 

AUŠRA 2016-03-16 09:07:36 IP: 78.57.157.226

Labi graži šventė.Šaunuoliai sėkmės darbuose,,,,

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144