2018-06-24, sekmadienis, 04:23.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Komandos branduolį išlaikiusi ir tarptautinėje arenoje debiutuosianti „Norvelita“ nestokoja ambicijų naujajame sezone

2017-08-27, Lukas Kačiušis
Komandos branduolį išlaikiusi ir tarptautinėje arenoje debiutuosianti „Norvelita“ nestokoja ambicijų naujajame sezone

,,Jei neskaičiuotume Baltijos lygoje žaidusių Šiaulių ir Vilniaus klubų, galėtume teigti, jog šiandien tapome Lietuvos čempionais“, - taip pavasarį po laimėto mažojo Lietuvos tinklinio čempionato finalo prieš Kelmės ,,Etovį“ teigė vyriausiasis Raseinių ,,Norvelitos“ treneris Robertas Nekrašas. Praėjusį sezoną Lietuvos tinklinio čempionato prizininke tapusi Raseinių ,,Norvelita“ nuo šiol nebegalės taikyti sau tokių išlygų – nuo šio sezono Raseinių klubas pirmą kartą dalyvaus Baltijos lygos pirmenybėse, kuriose prisijungs prie Lietuvai jau atstovaujančių Vilniaus ,,Flamingo Valley“ ir Šiaulių ,,Elga – Master Idea –SM Dubysa“.

 

Pagrindinis tikslas – triumfas Lietuvoje

,,Kadangi esame tik debiutantai, kažkokių nerealių tikslų regioniniam čempionatui nekeliame. Nors oficialiai vieta, kuri tenkintų klubo vadovus ir remėjus Baltijos lygoje nėra iškelta, norėčiau tikėti, jog galime patekti į geriausių komandų dešimtuką, o bent aštunta vieta reguliariajame sezone ir kelialapis į atkrintamąsias varžybas mums būtų kažkas neįtikėtino ir tikrai atneštų daug džiaugsmo ne tik Raseinių, bet turbūt ir visos Lietuvos tinklinio bendruomenei. Vis dėlto pagrindinis mūsų tikslas – pasidabinti aukso medaliais Lietuvos čempionate, kuriame jau tris sezonus iš eilės nepavyksta įveikti pusfinalio barjero. Manau, jog šiemet solidi pagrindinio mūsų remėjo ,,Norvelitos“ parama ir gerai tarpsezoniu atlikti komandos komplektacijos darbai leis mums būti tikrai konkurencingiems kovoje dėl aukščiausios prabos apdovanojimų“ – apie sezono tikslus ir lūkesčius pasakojo raseiniškių treneris.

 

Remsis vien lietuviais

Per vasarą žaidėjų turguje ,,Norvelitos“ nuveikti darbai išties traukia akį. Išlaikytas praėjusiame sezone bronzos medalius laimėjusios komandos branduolys – sudėtyje liko Aurimas Mazūras, Audrius Knašas, Aurimas Dyglys, Remigijus Vitkus, Tadas Rasiukas, Algirdas Naučius. Kol kas neaiški Patriko Stankevičiaus situacija, tačiau klubo vadovybė yra labai suinteresuota, kad šis žaidėjas liktų komandoje. Klubą taip pat papildė keletas labai pajėgių ir Lietuvoje puikiai žinomų žaidėjų – Gilbertas Kerpė, Mantas Grinevičius, Matas Navickas, Karolis Šlima, Mantvydas Šuklys, Jaroslav Bagdonovič bei Artur Vicelovič. Taip pat ,,Norvelita“ yra labai arti susitarimo su praėjusį sezoną Šiauliuose žaidusiu Arnu Rumševičiumi ir, pasak Roberto Nekrašo, ,,liko tik suderinti paskutinius formalumus“. Treneris taip pat pridūrė, jog buvo svarstyta įsigyti vieną ar daugiau legionierių iš kaimyninių valstybių, tačiau galiausiai nuspręsta remtis tik vietiniais žaidėjais, o tinklininkus iš užsienio kviestis tik tuo atveju, jei sezono pradžioje bus matomos labai didelės spragos tiek puolime, tiek gynyboje.

 

V.Judicko nuotr.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440