2019-08-22, ketvirtadienis, 14:08.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:19, leidžiasi 20:47, dienos ilgumas 14:27.

Knygų ir jų herojų kelionės pas vaikus

2018-10-27, Gudeikytė Jolanta
Knygų ir jų herojų kelionės pas vaikus

Spalio 18 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos darbuotojos lankėsi Viduklės ir Nemakščių filialuose, kur susitiko su mažaisiais šių bibliotekų skaitytojais. Su savimi jos atsivežė daug vaikiškų knygelių ir Lėlių – literatūrinių personažų parodą „Atėję iš knygų“. 

 

Renginius pradėdavo Rudens fėja, kuri ieškojo pasimetusios savo stebuklingosios lazdelės tarp daugybės gražių ir įdomių knygelių. O užtikusi didelę dėžę lėlių, ji pasikvietė į pagalbą Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vedėją Jolantą Gudeikytę. Viešnia  vaikams papasakojo daug įdomių dalykų apie vaikiškas knygutes, jų autorius, apie šių knygučių veikėjų literatūrinį gyvenimą, apie lėlių – literatūrinių personažų atsiradimo parodoje „Atėję iš knygų“ aplinkybes.

 

Renginių metu vyko  Axel  Scheffler ir Julia Donaldson knygos „Grufas“ garsinis skaitymas.  Vaikai ne tik sužinojo, kas yra tas Grufas, bet ir ko jis bijojo, džiaugėsi gudraus peliuko sėkme. Po knygelės aptarimo, vaikai galėjo iš arčiau susipažinti su literatūriniais personažais, iš jų išsirinkti labiausiai mėgstamus ir sudalyvauti  fotosesijoje.  Renginiuose dalyvavo Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos antrokai su savo mokytoja Zita Kačiušiene ir Nemakščių darželio priešmokyklinio ugdymo  grupė su auklėtojomis Laimute Šaparniene ir Jolanta Kybartiene.

 

Spalio 23 dieną „Atėję iš knygų“  paroda su kūrybiniu pristatymu keliavo į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Žaiginio ir Šiluvos filialus, kur taip pat džiugino mažuosius skaitytojus.

 

Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyriaus vyresn. bibliotekininkė Gintė Pareigė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144