2018-06-25, pirmadienis, 12:30.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Kelionių įspūdžiai

2017-06-03, Irma Rupeikienė
Kelionių įspūdžiai

Užbaigdami mokslo metus Ilgižių mokyklos-daugiafuncio centro 7 klasės mokiniai su auklėtoja išvyko į Kauną. Kadangi klasėje daugiausia yra berniukų, tad ir maršrutas pasirinktas gan vyriškas: Kauno VII fortas, Karo muziejus. Akiai paglostyti vykome į Kadagių slėnį, o papramogauti į Jump Space batutų parką.

 

              Atvykusius į VII fortą iškart nustebino forto maskuotė ir dydis. Gidas papasakojo fortų istoriją, apibūdino jų paskirtį, pristatė ekspozicijas, paaiškino, kaip buvo forte treniruojamasi, paaiškino, kodėl fortas kupolo formų, kai buvo saugomas parakas, netgi pristatė keletą eksperimentų, kaip galima įsitikinti, jog kupolo forma stipriausia ir kaip išmatuoti patalpos drėgmę, jei neturi tam skirto prietaiso. Susukęs galvas įmantriausiais forto dalių pavadinimais, gidas paliko mus „pažaisti“  tikrais istoriniais ginklais: o čia jau ir berniukai, ir mergaitės turėjo, ką veikti.

 

              Kadagių slėnyje visi žavėjomės atsiveriančiais kadagynų ir marių vaizdais. Vyko nesibaigiančios fotosesijos, nes gamtos grožis tik ir viliojo visus įsiamžinti.

 

              Deja, bet į Karo muziejų atvykti pavėlavome, tad apžiūrėjome tik muziejaus kiemelyje esančią patrankų ekspoziciją, įsiamžinome prie paminklų, skirtų knygnešiui ir vargo mokyklai. Aptarėme amžinosios ugnies prasmę.

 

              Linksmiausia buvo pramogauti Jump space batutų parke. Drąsiausieji atliko net salto, kiti šokinėjo, kol jėgos apleido.

 

              Ekskursijoje sužinojome ir daug naujų dalykų, ir atsipalaidavome po sunkių mokslų metų.

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440