2020-08-15, šeštadienis, 13:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:08, leidžiasi 21:02, dienos ilgumas 14:54.

„Kelionė į Vokietiją“

„Kelionė į Vokietiją“

Balandžio 29 dieną į Prezidento Jono Žemaičio gimnaziją susirinko rajono 8-9 klasių mokiniai ir jų mokytojos iš Šiluvos gimnazijos, Šaltinio progimnazijos ir Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos. Gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja  suorganizavo vokiečių kalbos konkursą „Reise nach Deutschland“ („Kelionė į Vokietiją“). 
 

 

 


Konkurso metu skambėjo vokiškos dainos, eilėraščiai, buvo reklamuojami įvairiūs produktai, pagaminti Vokietijoje, pristatomos asmenybės, kurias komandos turėjo atspėti. Šias užduotis mokiniai su savo vokiečių kalbos mokytojomis buvo paruošę namuose.

 


Mokiniams buvo suteikta galimybė atliekant įvairias mokomąsias užduotis kuo daugiau sužinoti apie Vokietiją, jos geografiją, kultūrą, tradicijas, ekonomiką. Dirbdami komandose mokiniai kūrybiškai pritaikė teorines ir praktines vokiečių kalbos žinias, palygino savo ir kitų rajono bendraamžių gebėjimus.

 


Daugiausiai taškų surinko ir laimėjo I vietą mūsų gimnazijos Ig4 klasės komanda, II vieta atiteko Šaltinio progimnazijos aštuntokams, tretieji liko Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai.

 


Konkursą vokiečių kalba vedė I  klasės gimnazistės Simona Juškaitė ir Rusnė Leveckytė.

 

 

 


Mokytoja Daina Laveckienė

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144