2018-12-15, šeštadienis, 02:49.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Karnavalas Ilgižiuose

2017-12-25
Karnavalas Ilgižiuose

Penktadienį šurmulyje gyveno Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro 5-10 klasių mokiniai. Visų laukė kalėdinis karnavalas, kurį kasmet organizuoja aštuntokai ir jų auklėtojai.

              Šiais metais karnavale dominavo pasakos, mados ir muzikos bei šokio magija. Programas parengė ne tik mokiniai, padedami auklėtojų, šokio ir muzikos mokytojų, bet ir Ilgižių, Žibulių kaimų bendruomenių narės, vadovaujamos kultūros specialistės L. Razmantienės ir sporto specialistės L. Dubinkienės. Renginį pradėjo visų mokinių choras daina „Mes švęsim Kalėdas kartu“, o toliau į savo rankas „perėmė vairą“ aštuntokai: pasirūpino Kalėdų Seneliu ir jo padėjėja Fėja, ištiesė kilimą, nes visas renginys buvo įpintas į mados šou. Pristatydami ant raudonojo kilimo madas, aštuntokai įnešdavo ir užrašą su kito pasirodymo pavadinimu. Taip vieni paskui kitus pasirodė visi dalyviai. Tėveliai suvaidino pasaką „Pelenė“ kiek kitaip (vadovė L. Razmantienė), nuo praeities iki ateities madas demonstravo penktokai, devintokai pristatė paskutinius kaimo mados klyksmus. Šeštokai pateikė šiuolaikišką pasakos Raudonkepuraitė versiją, dešimtokai – „Ilgo plauko istoriją“. Septintokai surengė tikrą Naujųjų metų šou, vaišindami visus saldainiais ir kūčiukais. Aštuntokai sudrebino salę energingu kareivių šokiu. Šokio būrelio merginos įtraukė visus į „Mokyklos labirintus“, o bendruomenės moterys demonstravo linijinius šokius (vadovė L. Dubinkienė). Kalėdų Senelis vietoje nenustygo, kojos pačios kilnojosi ir su fėja už parankių traukdavo pašokti. Gražių švenčių visiems linkėjo Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė A. Juškienė, o dainą dovanojo muzikos mokytoja I. Šatkauskienė.

              Moksleiviai neliko be dovanų - Kalėdų Senelis išdalino klasių atstovams dovanas ir buvo išlydėtas garsiais plojimais. O mokiniai nuskubėjo į klases pasidžiaugti dovanėlėmis, laiškeliais, pasidalinti įspūdžiais.

 

                                                                                                                               Irma Rupeikienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144