2019-01-21, pirmadienis, 19:00.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

Kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ baseinas – geriausia vieta mokytis plaukti!

2018-03-19, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ baseinas – geriausia vieta mokytis plaukti!

Absoliuti dauguma šalies gyventojų pripažįsta, kad mokėti plaukti yra svarbu. Tačiau nežino kada reikia pradėti mokytis  ir kaip geriausia tai daryti. Nors išmokti plaukti niekada nevėlu, geriausia plaukimo pagrindus įgyti kuo anksčiau ir svarbiausia, kad mokymus vestų specialistas.  Vaikai nuo 6 metų jau  gali pradėti mokytis, nes kuo mažesnis vaikas – tuo natūraliau jis priima vandenį.

 


Plaukimas teikia didžiulę naudą. Kaip ir bet kuris sportas  ugdo charakterį- didina pasitikėjimą  savimi, moko savarankiškumo. Plaukimas stiprina raumenis, formuoja taisyklingą laikyseną, tiesų stuburą. Užsiėmimai vandenyje grūdina, vaikai geriau miega, valgo ir  yra žvalesni, geriau vystosi.

 


Išmokęs plaukti, vaikas įveikia vandens baimę. Juk daugiausiai nelaimingų atsitikimų nutinka  kai vaikai nežino kaip elgtis vandenyje, pradeda blaškytis, puola į paniką. Kai vaikai išmoksta plaukti, jie pasiekia didžiulę pergalę.Tas nepakartojamas jausmas: aš galiu!

 


Pavasaris – geriausias laikas mokytis plaukti!   Iki vasaros pradžios galima išmokti plaukti. Jau pusmetis, kaip sporto ir laisvalaikio klubo “Karpynė” baseine vyksta plaukimo pamokos įvairaus amžiaus vaikams. Daug kas mano, kad šis baseinas nėra pritaikytas vaikams, tačiau tai galime paneigti, nes jau nemažas skaičius vaikų čia išmoko plaukti. Tai Milda, Gustė, Dovydas, Solveiga, Rusnė, Jonas, Jonė, Gabrielius, Liepa, Goda, Agnė, Ugnė ir dar daugelis kitų. Tad kviečiame ir kitus vaikus, norinčius išmokti plaukti, prisijungti prie mūsų. Baseine vaikai prižiūrimi specialistės  išmoks:
• plūdumo pratimų,
• taisyklingo kvėpavimo,
• plaukiant ant pilvo ir nugaros derinti kojų ir rankų judesius,
• plaukti pagrindiais plaukimo stiliais.

 


Nuo kovo 20 d. renkama nauja grupė mokytis plaukti. 


Užsiėmimai vyks laisvalaikio ir sporto klubo “Karpynė” baseine.


Registracija ir išsamesnė informacija teikiama tel. nr. +370 428 70123, +370 650 77437 El. p.info@karpyne.lt
 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144