2019-02-18, pirmadienis, 01:42.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:47, leidžiasi 17:42, dienos ilgumas 9:55.

Joninių laužas degė ir Lenkelių kaimo bendruomenės aikštėje

2018-06-26, Jolanta Gudeikytė
Joninių laužas degė ir Lenkelių kaimo bendruomenės aikštėje

Joninės – pati gražiausia vasaros šventė. Lenkelių kaimo bendruomenės taryba  nusprendė jas surengti. Kaip tarė, taip ir padarė.

Joninių išvakarėse į aikštę prie Lenkelių kaimo bendruomenės namų susirinko nemažas būrys vietos ir aplinkinių kaimų gyventojų. Žinoma, šiame būryje ir mūsų kaimo Jonai sukinėjosi. Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė pasveikino visus susirinkusius trumpu eilėraštuku ir pakvietė Jonus ateiti prie scenos.  Bendruomenė dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl tarybos narės visiems varduvininkams užvilko šviesą atspindinčias liemenes, kad po šventės saugiai grįžtų namo. Ne tik visų šventės Jonų saugumu buvo pasirūpinta. Jiems ąžuolo vainikai uždėti ir dovanėlės įteiktos. Kitiems dalyviams buvo išdalinti eismo saugumą užtikrinantys atšvaitai.

Po oficialios dalies bendruomenės narės Rita ir Zita pravedė daug įvairių smagių  žaidimų ir estafečių. Juose dalyvavo ir vaikai, ir suaugusieji. Buvo smagu, nes kiekvienas dalyvis rungtis galėjo pasirinkti pagal savo norą ir galimybes.  Po visų šventės dalyvių vikrumą, išradingumą ir jėgą išbandžiusių užsiėmimų ir pramogų, pasistiprinę pačių suneštoms vaišėmis, buvo uždegtas laužas. Atėjo laikas ieškoti  paparčio žiedo. Jį rado bendruomenės narė Lina, kuri buvo apdovanota LR Seimo vicepirmininko A. Nekrošiaus prizu – LR Seimo puodeliu ir šokoladu.

Visą vakarą vyko šokiai, skambėjo dainos ir niekas nenuobodžiavo.

 

 

Lenkelių kaimo bendruomenės pirmininkė Skaidrutė Žuvelaitienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144