2019-04-18, ketvirtadienis, 17:45.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:20, leidžiasi 20:39, dienos ilgumas 14:18.

Jaunimo žygis

2018-11-07, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Jaunimo žygis

Raseinių rajono kultūros centro Atvira jaunimo erdvė jau nuo spalio pradžios įgyvendina projektą „100 valandų tavo pokyčiams“. Šio projekto tikslas – Atviros jaunimo erdvės veiklų su jaunimu tobulinimas įtraukiant nemotyvuotą jaunimą, sukuriant jiems galimybę užsiimti prasminga veikla bei kelti savo asmenines kompetencijas.

 


Praėjusį penktadienį, lapkričio 2 d., Atviros jaunimo erdvės jaunimas, kartu su Raseinių krašto šauliais bei Dubysos regioninio parko direkcijos atstovu žygiavo beveik 10 km siekiančiu Dubysos regioninio parko maršrutu Kaulakiai - Maslauskiškio malūnas. Šio žygio tikslas – skatinti jaunimo fizinį aktyvumą, kolektyvumą, praleisti daugiau laiko gamtoje bei susipažinti su Dubysos regioniniu parku.

 


Žygio metu jaunuolius džiugino ne tik itin vaizdingos regioninio parko apylinkės, bet ir jose sutiktos žavios miško gyventojos – stirnaitės, kurias buvo galima pamatyti iš arti. Taip pat neapsieita ir be iššūkių – vidury maršruto teko kolektyviškai, vienas kitam padedant pereiti per Luknės upę.

 


Paskutinėje stotelėje – Maslauskiškio malūne – žygio dalyvius pasitiko sotūs pietūs, po kurių sekė ir pažintis su šio malūno istorija.

 


Projektas „100 valandų tavo pokyčiams“ finansuojamas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

 


Roma Vaičiulytė
AJE metodininkė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144