2018-06-25, pirmadienis, 12:31.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

Jaunimas kvietė į „Pramogų kiemelį“

2017-06-28, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Jaunimas kvietė į „Pramogų kiemelį“

Jau tapo tradicija jaunimui susirinkti trečiadieniais į atvirus Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdžius ir diskutuoti įvairiomis temomis (savanorystė, renginiai, jaunimo problemos, jų sprendimo būdai ir t. .t.).

 

Didžiausią laiko dalis yra skiriama diskusijoms apie renginius. Vienas iš pasiektų rezultatų diskusijų metu – „Pramogų kiemelis“ Joninių šventės metu Molavėnų piliakalnių komplekse. Jaunimas prisidėjo prie Raseinių r. kultūros centro organizuojamo renginio ir ėmėsi atsakomybės pasirūpinti žiūrovų pramogomis. Jaunimas šventės metu kvietė visus užsukti ir pasinerti į kūrybą, pasipuošti, išmėginti savo laimę sportinėse rungtyse ar pasiklausyti akustinės muzikos.

 


   Meno mėgėjai galėjo išmėginti skirtingas technikas: piešti, tapyti ant akmenų ar lipdyti iš tešlos. Tapymas ant akmenų susilaukė ypatingo dėmesio pačių mažiausių šventės dalyvių, kurie demonstravo ne tik savo meninius gabumus, bet ir kantrybę.

 

   Šventės dalyviai kiemelyje galėjo nusipinti vainiką, o merginos buvo kviečiamas ir susipinti kasas. „Pramogų kiemelyje“ buvo eksponuojamas jaunimo surastas paparčio žiedas, prie kuriuo buvo kviečiami visi norintys nusifotografuoti. Jaunimas buvo paruošęs taip pat ir dvi sportines rungtis: vainikų mėtymą ir akmenų petankę. Abi rungtys buvo patrauklios tuo, kad jose amžius visiškai nėra svarbus ir nereikia išankstinio fizinio pasiruošimo. Rungtyse mielai dalyvavo vaikai, jų tėvai, jaunimas ir vyresnio amžiaus žmonės.

 

   Tie kurie norėjo tiesiog pasigrožėti nuostabiu Molavėnų piliakalnio komplekso kraštovaizdžiu - tai galėjo padaryti patogiai įsitaisę ant sėdmaišių ir klausantis saksofono ar gitaros garsų. Saksofonu grojo Tadas, gitaromis Andriejus, Donatas.

 

   Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, kartu su savanoriais ir Raseinių r. kultūros centro Atvira jaunimo erdve norėdami tęsti jaunimo renginių ciklą kepė keksiukus ir kvietė renginio dalyvius už pasirinktą keksiuką paaukoti ir taip prisidėti prie kitų renginių. Ačiū visiems, kurie aukojote. Surinkti pinigėliai bus naudojami „Ras Vegas fest“ ir „Colour run“ renginiams įgyvendinti.

 

   Kviečiame prisidėti idėjomis ir darbais prie aktyvaus jaunimo būrio ir užsukti trečiadieniais (nuo 15 val.) į kavos barą „Take it“ ar liepos 4 d. 15.00 val į Raseinių r. kultūros centro Atvirą jaunimo erdvę ir kartu nufilmuoti reklaminį klipą „Colour run“.

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440