2018-12-15, šeštadienis, 01:46.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Išrinkti „Raseinių balsai“

2017-12-09, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Išrinkti „Raseinių balsai“

Šių metų gruodžio 8 dieną, Multimedai pavertė ypatinga, surengę dainavimo konkursą „Raseinių balsai“. Konkurso tikslas buvo išrinkti dar keturis žmones, kurie turės galimybę įrašyti savo kūrybos dainas įrašų studijoje. Įtampa kvėpavęs Lklubas, atsipalaidavo suskambus pirmiems muzikos garsams.

 

Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Giedrius Germanavičius, Romena Drąsutienė ir Edvinas Bartkus, bei žiūrovai, balsavę internete. Visas reginys buvo transliuojamas tiesiogiai Facebook platformoje.

 

Multimedai džiaugiasi, kad renginys nuaidėjo ne tik Raseinių krašte. Turėjome svečių ir iš Kuršėnų. Tai buvo vaikinas, kuris, kaip juokavo komisijos narė, pavergė visų merginų širdis. Iš aštuonių atlikėjų, komisijos ir žiūrovų širdis labiausiai pavergė keturios merginos - Simona Piatkutė, Darija Lauraitytė, Klaudija Bertulytė ir Darija Galubickaitė (išrinkta balsavime internetu multimedai.lt).

 

Panelės džiaugiasi savo pergale ir prasitarė, kad tai buvo puiki muzikinė patirtis. Multimedai taip pat nenustygsta savo vietoje ir džiaugiasi, kad pirmas jų renginys praėjo be didelių nesklandumų ir suka mintis apie naujus renginius, kuriuos organizuos Raseiniuose. „Tai buvo puiki galimybė tobulėti ir mokytis“ - sako renginio pagrindinė organizatorė Danielė Razgutė, bei dėkoja savo nuostabiai komandai už tokią patirtį.

 

Multimedai nori padėkoti rėmėjams: Raseinių rajono savivaldybei, LR Seimo pirmininko pavaduotojui Arvydui Nekrošiui, UAB „Danspin“,  Lklubui, Raseinių policijos komisariato reagavimo skyriaus viršininkui Aidui Račui ir visiems dalyvavusiems, stebėjusiems mūsų pirmąjį bendrą projektą, bei tikisi, kad ateityje suorganizuosime daugiau renginių.

 

Patricija Stašinskytė
Godos Globytės nuotraukos
multimedai.lt

 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144