2018-06-25, pirmadienis, 12:26.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:54, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:18.

IQ KOVOS atkeliauja į Raseinius!

2017-09-07, Vaidas Mažintas
IQ KOVOS atkeliauja į Raseinius!

Sakote nėra ką veikti Raseiniuose??? Meluojat! Antradienio vakarais į Raseinius atkeliauja IQ KOVOS! Tai 4 miestų kovos dėl prizų, parodant savo žinias! Manote, kad per mažai išmanote? Tikrai ne! Klausimai gali būti ir apie veleno diržą, ir kas yra "ombre"?, ir kas pasakė "I'll be back!". O jei nežinai tu, tai gal žinos komandos nariai!


Tad plačiau, kas ir su kuo valgomos IQ KOVOS!

 


IQ KOVOS sugrįžta 13 sezonui! Burk komandą ir ją registruok.


O čia viskas ką reikia žinoti:
NAUJAS SEZONAS (DUBLIS 13):
Protų mūšiai – tai komandinis žaidimas, kurio metu vedėjas garsiai užduoda klausimą ir komanda turėdama atitinkamą laiko kiekį pasitardama užrašo, jų manymu, teisingus atsakymus ant lapelių. Po pateiktų visų turo klausimų, komanda per 2 minutes privalo atnešti savo atsakymų lapelį žaidimo vedėjui.


Kiekvienas protų mūšių žaidimas susideda iš 6 turų, kuriuose ir vaidiniai ir garsiniai ir tekstiniai klausimai. Protmūšio žaidime griežtai draudžiama naudotis išmaniaisiais prietaisais arba pagalbinėmis knygomis, nebent etapo sąlygos tai leidžia.


Bendrai apie žaidimą:
• Visas žaidimas trunka 2-3 valandas. Po kiekvieno turo yra 10-15 min pertraukėlė, per kurią taisomi žaidėjų pateikti atsakymai.
• Maksimalus dalyvių skaičius komandoje - 8 žaidėjai.
• Per metus sužaidžiami du sezonai. 1 sezonas vyksta nuo sausio iki birželio. Nuo birželio iki rugsėjo atostogos. 2 sezonas vyksta nuo rugsėjo iki sausio.
• Žaidimai vyksta kiekvieną antradienį nuo 19 val.
Šiauliuose - „IQ zona“ P. Višinskio 41;
Klaipėdoje - "Pauzė" Herkaus Manto 25;
Raseiniuose – “Mix Grill” Vilniaus 132-2;
Kuršėnuose – “Editos kavinė” J. Basanavičiaus 5
• Žaidimo kaina: 1 asmeniui - 1,5 €.
• Žaidime kas kart dalyvių skaičius ir dalyvaujantys asmenys gali kisti. Žaidžiama, už komandos pavadinimą.
Reitingavimas ir prizai:
• Viso sezono žaidimai bus suskirstyti į sunkumus: Pirmasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Antrasis žaidimas reitinguojamas įprastai (x1); Trečiasis žaidimas reitinguojamas dvigubai (x2); Ketvirtasis žaidimas reitinguojamas trigubai (x3).
• Visą sezoną komandos kovos dėl bendros įskaitos taškų. Daugiausiai taškų surinkusi komanda bus apdovanota IQ KOVŲ trofėjumi ir papildomu prizu.
• Komandos taip pat varžysis ir virtualiuose divizionuose. Visos komandos sužaidusios pirmą žaidimą bus padalintos į virtualius divizionus keturiems žaidimams. Po keturių žaidimų divizionas iš naujo perskirstomas pagal bendros įskaitos taškus (pvz. Jei sezone žaidžia 15 komandų, kiekvienas virtualus divizionas turi po 5 komandas. Ir po keturių žaidimų, kai reikia sudaryti naujus divizionus, 1-5 bendros įskaitos vieta keliauja į 1 divizioną; 6-10 - į 2 divizioną; 11-15 - į 3 divizioną. Ir taip divizionai perskirstomi po kiekvieno ketvirtojo (x3) žaidimo)
• Ką gauna virtualių divizionų nugalėtojai? Kiekvieno virtualaus diviziono nugalėtojai gauna įsteigtus rėmėjų ir IQ KOVŲ prizus. Tad reiškia, kad komanda, kurie ne per dažniausiai užima aukščiausias vietas, gali taip pat laimėti prizus varžydamasi su savo pajėgumo komandomis! Tokie prizai bus įsteigti po kiekvieno (x3) žaidimo.
• Taip pat įsibėgėjus sezonui įvyks ir "Knock OUT" TAURĖS varžybos, kur burtų keliu ištrauktos komandos varžysis tarpusavyje dėl taurės ir papildomų prizų!

 

Manau TU tikrai gali apginti Raseinių garbę! Registruok komandą čia: http://protai.lynxspot.lt/registruok-komanda.html

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440