2020-06-05, penktadienis, 11:41.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Informacija Raseinių krašto ūkininkams

2020-04-02, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Informacija Raseinių krašto ūkininkams

Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo informaciją iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, kad šiais metais pasėlių deklaravimas tik nuotoliniu būdu pradedamas 2020 m. balandžio 20 d. Todėl kviečiame ūkininkus prisijungti prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos per e-valdžios vartus bei pateikti paraiškas.

 

  Nuo gegužės 4 d. pradedamas įprastinis deklaravimas su fiziniais apsilankymais seniūnijose ir Savivaldybėje, deklaravimo pabaiga birželio 22 d. Paraiškos su vėlavimais priimamos birželio 23 d- liepos 17 d.

 

  Norime atkreipti dėmesį, kad visiems, pasėlius deklaruosiantiems per e-valdžios vartų platformą, bus sumažinta galimybė patekti į patikras, o tie, kurie per e-valdžios vartus į Valdų registrą įkels sklypų valdymo dokumentus, nebus prašomi pakarotinai juos pateikti NMA.

 

  Visą karantino laikotarpį Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistai administracines paslaugas ir konsultacijas teikia nuotoliniu būdu. Pareiškėjai, prisijungę per e-valdžios vartus, prie žemės ūkio valdų ir ūkininkų ūkių registro administravimo portalo (VŪRAP), savarankiškai gali įregistruoti/atnaujinti ar pateikti prašymą dėl šių objektų išregistravimo, taip pat pareiškėjai gali el. paštu atsiųsti pasirašytus (nuskenuotus) laisvos formos prašymus dėl registro duomenų įregistravimo/atnaujinimo ar išregistravimo.

  

Paslaugos, susijusios su ūkinių gyvūnų ir pasėlių ir augalų draudimo įmokų kompensavimu, taip pat atliekamos nuotoliniu būdu.

  

Gamintojai, parduodantys tiesiogiai vartoti pieną ir turintys galimybę naudotis elektronine bankininkyste, nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. liepos 31 d. gali jungtis prie PAIS interneto svetainėje www.vic.ltir patys užpildyti deklaracijos elektroninę formą už praėjusį apskaitos laikotarpį, o gamintojai, neturintys galimybės, gali kreiptis į Savivaldybę ir seniūnijas nuo 2020 m. gegužės 4 d. iki 2020 m. liepos 31 d.

  

Traktoriams, kuriems yra pasibaigusi arba pasibaigia techninė apžiūra po 2020 m. kovo 14 d., techninės apžiūros galiojimo laikas pratęsiamas laikotarpiui iki Lietuvos Respublikoje galios karantino režimas ir 2 mėn. po jo.

 

  Daugiau informacijos galite gauti susisiekę su Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Čėsniene elektroniniu paštu lina.cesniene@raseiniai.lt arba telefonu 8 620 95 256 ir vyriausiąja specialiste Danute Sabaliauskiene elektroniniu paštu danute.sabaliauskiene@raseiniai.lt, telefonu 8 (428) 20 001.

 

                                                                                                                           Raseinių raj. savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144