2020-05-29, penktadienis, 21:37.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:02, leidžiasi 21:54, dienos ilgumas 16:51.

Ilgižiškiai mokslo metus pradėjo…prie jūros

2018-10-03
Ilgižiškiai mokslo metus pradėjo…prie jūros

Štai ir atskubėjo šaltas ruduo, palikęs tik karštos vasarėlės prisiminimus … Susirinkę į mokyklą Ilgižių aštuntokai kartu su auklėtoja nutarė mokslo metus pradėti pramogomis prie jūros. Džiaugsmu nusprendėme pasidalinti su artimiausiais žmonėmis, tad į išvyką pasikvietėm ir savo šeimos narius – seses, brolius ir  mamas.

            

  Dienos džiaugsmai prasidėjo ,,Atostogų parko” baseinuose. Čia praleidome tris smagias valandas: vieni plaukiojo, kiti ilsėjosi burbulinėse voniose, kai kas mėgavosi ir grožio procedūromis (kas nebandėte, būtinai išbandykite maudynes karštame lauko baseine ir saulei šviečiat, ir lietui lyjant. Taip pat neužmirškite pašokinėti ant vandens batutų ar važiuoti dviračiu… po vandeniu…).

            

  Pasportavę pasukome link Palangos botanikos parko. Pasigrožėję puikiais vaizdais, tvenkiniais, nuostabiais gėlynais, Jūratės ir Kastyčio statula, prie kurios sutikome mažą bičiulį žaltį, nuskubėjome į Tiškevičių rūmus, kur mūsų laukė edukacinė programa ,,Gintaro savybės” – gintarą ne tik lietėme, uostėme, svėrėme, skandinome, bet ir ragavome gintaro rūgštį, tepėme veidą ir rankas gintaro dulkėmis. Klausėmės nepaprastos Jūratės ir Kastyčio meilės istorijos. Kupini įspūdžių pasukome prie jūros, tuo metu kaip tik šėlo audra. Nustebę stebėjom jūros didybę, o drąsiausieji basomis brido į jūrą. Pasivaikščioję Basanavičiaus gatve, įsigiję suvenyrų išvykome namo.

           

   Dėkojame auklėtojai už surengtą įsimintiną kelionę ir laukiame kitų išvykų.

                                                          

                                                                                                                                     Aistė Gudaitytė, 8 klasės mokinė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144