2020-06-05, penktadienis, 11:59.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:56, leidžiasi 22:02, dienos ilgumas 17:6.

Ikimokyklinio ugdymo bendruomenių telkimas bendrai kūrybinei veiklai Girkalnio darželio iniciatyva

2017-03-18, paskelbė Indrė Matevičienė
Ikimokyklinio ugdymo bendruomenių telkimas bendrai kūrybinei veiklai Girkalnio darželio iniciatyva

„Raktas į kūrybingumą - tai noras kažką bandyti, rizikuoti ir pažiūrėti, kas bus“

Shakti Gawain

 

Siekiant plėtoti šiltus abipusius santykius, įtraukiant tėvus ir socialinius partnerius į darželio gyvenimą, nuo 2016 m. rugsėjo mėn. darželyje vykdome kūrybinių darbų projektą ,,Metų laikų gėlė“. Idėja pagrįsta tuo, kad Lietuvos pažangos strategijoje „Lietuva 2030“ yra akcentuojama Lietuvos vizija – tai šalis, kurioje skatinamas žmonių kūrybiškumas, saviraiška ir kurios gerovę kuria atsakingi ir atviri žmonės. O 2016-2017 m. m. viena iš prioritetinių veiklos sričių–vaiko individuali pažanga.Mes džiaugiamės, kai pavyksta surasti bendrą kalbą su šeima,kad pedagogų ir tėvų bendradarbiavimas padeda siekti bendro tikslo. Tik tarpusavio pasitikėjimu ir pagarba grįstu bendradarbiavimu šeima ir ikimokyklinė įstaiga vykdydami bendras veiklas gali laiduoti sėkmingą vaiko asmenybės formavimąsi.

 

Viena iš tokių bendrų veiklų parodos „Ledinė sniego gėlė“ organizavimas mūsų darželyje pradėta įgyvendinti dar 2016 m. gruodžio mėn. Pradžioje joje buvo pakviesti dalyvauti ne tik darželio darbuotojai, bet ir tėveliai, seneliai, bet ir socialiniai partneriai. Malonu, kad sulaukėme labai gausaus dalyvių būrelio. Puokštes gamino  ir pristatė parodai net 38 darželio bendruomenės dalyviai. Džiugu ir tai, kad darbelių parodą eksponavome ne tik savo įstaigoje, bet ir socialinių partnerių: Raseinių r. Girkalnio seniūnijos ir Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos patalpose.

 

O dar džiugesnė šios parodos sėkmės dalis yra ta, kad ji išaugo į respublikinę parodą. Labai smagu, kad į kvietimą dalyvauti atsiliepė 33 Lietuvos miestų ir rajonų 136 įstaigų pedagogės, kurios ne tik pačios kūrė ir siuntė puokščių nuotraukas, bet aktyviai telkė bendram tikslui ir savo darželių ugdytinių tėvelius ir socialinius partnerius. Iš viso darbus parodai pristatė - 669 dalyviai! Parodos nuotraukas galite pamatyti mūsų internetiniame puslapyje.

 

Labai džiaugiamės, kad mūsų projektas sulaukė didžiulio dėmesio ir, kad iš mažų dalykų, susitelkiant ir įdedant bendras pastangas, sukuriami dideli, mieli ir taip reikalingi įstaigai dalykai.

 

 

Projekto iniciatorės ir koordinatorės direktorė Indrė Matevičienė ir vyresnioji auklėtoja Kristina Vilkaitienė

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144