2019-03-19, antradienis, 10:13.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:36, leidžiasi 18:41, dienos ilgumas 12:5.

III respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos kūrybos konkursas Ariogaloje „Mažasis kompozitorius-2018“

2018-03-14
III respublikinis vaikų ir jaunimo muzikos kūrybos konkursas Ariogaloje „Mažasis kompozitorius-2018“

 

    Š. m. kovo 13 dieną VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika“ vyko III respublikinis vaikų ir jaunimo kanklių muzikos kūrybos konkursas ,,Mažasis kompozitorius-2018“.

 

Konkurso tikslas buvo skatinti moksleivių kūrybines iniciatyvas, saviraišką, meninius gebėjimus, išryškinti gabiausius jaunuosius kūrėjus ir atlikėjus bei skatinti tarpmokyklinį mokytojų, moksleivių bendravimą ir bendradarbiavimą. Savo sukurtus muzikos kūrinius: pjeses, etiudus kanklėms pristatė 21 dalyvė iš Vilniaus, Kauno ir Ariogalos muzikos ir meno mokyklų. Konkursui pateikti muzikos kūriniai buvo įvertinti pagal šiuos kriterijus: kūrinio meninis ir techninis išpildymas, kūrinio forma, ritminis, melodinis sudėtingumas.. Konkurso dalyviai surinkę didžiausią balų skaičių buvo paskelbti laureatais ir apdovanoti I, II ar III laipsnio diplomais bei atminimo statulėlėmis ar padėkos raštais. Po konkurso vyko refleksija prie arbatos puodelio ir konkurso dalyviams skirto torto dalybos.

 

   Konkurso organizatorė Ramunė Jurkienė sakė: ,, Kūrybiškumas - tai leidimas sau tam tikrus dalykus pamatyti kitaip, o kūrybiškumo esmė - ,,taisyklių laužymas“. Visa tai šiandien puikiai atsispindėjo konkurso dalyvių kūriniuose. Mokytojai gali didžiuotis savo mokinių kūrybiniais darbais. Linkiu ir toliau skatinti mokinių  veiklumą ir motyvaciją, juk gražiausias - kuriantis žmogus“.

 

        Nuotraukoje: konkurso laureatės

 

                      

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144