2020-06-06, šeštadienis, 16:55.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:55, leidžiasi 22:03, dienos ilgumas 17:8.

Gytis Šulinskas: Raseinių rajonui labai trūksta jaunų, drąsių, gyvenimo nesugadintų politikų (14)

2015-02-21, paskelbė Partija Tvarka ir teisingumas
Gytis Šulinskas: Raseinių rajonui labai trūksta jaunų, drąsių, gyvenimo nesugadintų politikų

Gytis Šulinskas (kandidato numeris 4)

 

 

Jūsų credo/šūkis.
Sakoma, vakar diena yra istorija, rytojus - paslaptis, o šiandiena - dovana. Taigi, aš stengiuosi džiaugtis kiekviena diena, kurią mums duoda Dievulis. 

 


Kodėl kandidatuojate į Raseinių rajono savivaldybės tarybą?
Noras kandidatuoti į tarybą atsirado todėl, kad man rūpi Raseinių rajono žmonių ateitis, mano nuomone, didžiąją dalį rajono ateities formuoja būtent rajono taryba, ne seimas ir ne vyriausybė. Ir kai ieškome kaltų dėl šių dienų aktualių problemų, reikėtų pirmiausia kiekvienam pradėti nuo savęs, ką aš padariau, kad mano, kaip eilinio piliečio gyvenimas Raseinių rajone būtų geresnis. Jeigu išrinks į savivaldybės tarybą, mano tikslas yra teisingai atstovauti gyventojų interesus, neleidžiant pakliūti į valdžią tiems, kuriems tik rūpi prilysti kaip liaudis sako prie „lovio“, susitvarkyti savo verslo reikalus, pasinaudojant mūsų visų mokesčių mokėtojų pinigais.

 

 

Kokius didžiausius trūkumus pastebite šiandieninėje politikoje?
Mano nuomone, šiandieninėje politikoje nuolat vyksta karas, nuolatinė kova dėl valdžios, šmeižtas, juodinimas, pasitelkiant žiniasklaidos priemones, šlykštūs komentarai. Manau, kad dirbant taikoje galima daugiau nuveikti gerų darbų, nebijant padaryti klaidų, nes tuoj pat apipils įtarimais, juodinimais ir išsišaipymais.

 

 

Jaunas amžius, Jūsų nuomone - privalumas ar trūkumas? Kodėl?

Jaunas amžius mano nuomone yra privalumas, nes jaunas žmogus turi daugiau svajonių, idėjų, daugiau jėgų ir aišku dar nesugadintas tos sistemos, kuri veikė Lietuvoje 50 metų. Išsilavinęs jaunimas, perspektyvus jaunimas, dažniau išsivaizduoja gyvenimą ateityje geresnį, yra imlesnis naujovėms, ne taip bijo rizikuoti, siekti maksimalių rezultatų. Padaręs vieną gerą darbą, užsikreti imtis kitų ir taip judama į priekį. Su visa pagarba senjorams labiausiai rūpi, kad tik būtų sveikatos. Čia jie iš dalies teisūs, bet jaunimas sveikata nesiskundžia. 

 

 

Kokia sritimi labiausiai domitės?

Rajono gyvenime, turbūt, mane labiausiai domina socialinė sritis ir aišku kaimo reikalai, nes ir pats gyvenu kaime.
Socialinės srities pagrindu laikau ne pašalpų dydį ar jų paskirstymo kontrolę, o rūpinimąsi, kad būtų siekiama užtikrinti geresnę bei patikimesnę socialinę aplinką rajone.


Šioje srityje ypač reikalaujama kantrybės, atsakingumo, ambicingumo, idėjiškumo, lakios vaizduotės, troškimo pasirūpinti rajono gyventojų socialine gerove, nebijoti rizikuoti bei įgyvendinti savo idėjas.


Visa tai ką išvardinau, mūsų rajone, daug galima pasiekti per visuomenines organizacijas, kaimų bendruomenes, remiant ir skatinant jų veiklą.


Socialinė sritis – būtent ta sritis, kuri daro viską, ko tik reikia, kad būtų pasirūpinta Raseinių gyventojų socialine gerove, kad būtų pagerinta Raseinių miesto ir rajono miestelių, gyvenviečių socialinė aplinka, o gyventojai būtų vieningi ir bendruomeniški. Taip pat todėl, kad  socialinė sritis apima ir rūpinimąsi gyventojų fiziniu ir kultūriniu aktyvumu, organizuojami įvairūs renginiai - nuo stalo teniso turnyrų iki kultūrinių renginių tokių kaip „Viduklės koldūnų šventė“, kuri jau gerai žinoma ne tik mūsų rajone, bet ir visoje Lietuvoje.

 

 

Ko labiausiai trūksta mūsų rajonui?

Mūsų rajonui kaip ir daugeliui kaimiškų rajonų, daugiausiai trūksta jaunų šeimų, kurios norėtų likti arba atvykti gyventi į Raseinių rajoną. Aišku, tam yra rimtos priežastys: žmonėms sunku susirasti normaliai apmokamą darbą, kad galėtų įsigyti ar susikurti sau jaukius namus.


Dar labai trūksta rajonui jaunų, drąsių, gyvenimo nesugadintų politikų, kurie turėtų pakeisti trečdalį dabartinės kadencijos tarybos narių, kurie ateitų į tarybą be išankstinių nusistatymų, be nuoskaudų, be įsisenėjusių ydų. Turėtų ateiti jauni, perspektyvūs, su ambicijomis pakeisti rajono centro įvaizdį iš „Radiatoriškių“ į klestintį ir patrauklų miestą gyventi. Tą gali padaryti tik sąžiningi, kompetentingi politikai, turintys svajonių ir užsispyrimo toms svajonėms įgyvendinti.

 


Kokios jūsų asmeninės savybės gali padėti siekti užsibrėžtų tikslų?
Prie teigiamų asmeninių savybių sau priskirčiau ištikimybę, draugiškumą, optimizmą.
Man labai patiko Prancūzų literato Onorės de Balzako žodžiai apie ištikimybę „Vyrai turi būti ištikimi moterims, kurios juos myli, jau bent dėl tų nuolatinių stebuklų, kuriuos kuria meilė aukštesniajame pasaulyje, vadinamame dvasiniu pasauliu“.


Esu toks, kuris asmeniniame gyvenime neieškau priekabių, o priimu jį tokį, koks jis yra, o gyvenimas yra gražus tik reikia mokėti priimti dovanas, kurias Dievulis mums siunčia.

 

 

Kokius darbus nuveikėte mūsų miesto labui? Ką dar planuojate nuveikti ateityje?
Darbas, kurį priskirčiau sau prie pagrindinių nuveiktų darbų Raseinių rajono labui yra tas, kad man atėjus į rajono tarybą pavyko nušalinti nuo tiesioginės valdžios asmenis, kurie būdami valdžioje siekė savo „uabams“ pripildyti sąskaitas mokesčių mokėtojų pinigais, kurie galimai norėjo „subankrotinti“ sėkmingai veikiančias savivaldybės įmones, kuriose dirba žmonės su visomis socialinėmis garantijomis, o kai kas norėjo viską pasidalinti ant trijų, nuvarytus arklius nušaunant. Kurie buvo pastatę savivaldybės įmonei vadovą, kuris kiek vieną mėnesį tūkstančiais atidirbinėjo savo statytiniui.


Būdamas rajono tarybos nariu, manau, nemažai prisidėjau prie kaimo bendruomenių aktyvios veiklos skatinimo ir toliau šioje nišoje matau didžiules perspektyvas plėtrai. Ypač savivaldybei remiant kaimų bendruomenes, kurios vykdo įvairias socialines, edukacines programas, verslumo projektus. Taip pat, reikėtų savivaldybei didesnį dėmesį skirti kaimo vietovėse veikiantiems sporto klubams, įrengti daugiau viešųjų erdvių pritaikytų ir sportinei veiklai, ir kultūringoms susibūrimo vietoms. Čia aš turiu omenyje, kad nereikėtų jaunimui rinktis vaikų darželių kiemų pavėsinėse, ant laiptų už vietinių kultūros namų ar daugiabučių namų rūsiuose.


Jeigu mane išrinks į tarybą, ateityje ir toliau sieksiu, jog asmenys, kurie eina tik iš savanaudiškų paskatų, niekada neprieitų prie valdžios, kovosiu už paprastų žmonių gerovę, vadovaudamasis teisingumo principu.

 


Ką labiausiai mėgstate veikti laisvalaikio metu? Kokie Jūsų pomėgiai?

Laisvalaikio metu mėgstu bendrauti su žmonėmis, dalyvauti kultūriniuose renginiuose, lankyti šeimos draugus arba priimti svečius. Mėgstu pabūti gamtoje, sudalyvauti medžioklėje.

 

 

Kiekvienas mūsų turime silpnybių, kurioms sunku atsispirti. Kokias silpnybes turite Jūs?

Viena iš silpnybių priskirčiau sau, kad sunkiai keliuosi rytais, ir pavydžiu tiems žmonėms, kurie ankstų rytą keliasi lengvai. Draugai pastebi, kad mėgstu vėluoti, bet man tiesiog sunku anksčiau išvykti iš taško A į tašką B. O kai gyveni aktyvų gyvenimą, neretai pakeliui atsiranda nenumatytų atvejų, kas ir priverčia vėluoti. 

 

 

Jūsų mėgstamos istorinės asmenybės yra Vytautas Didysis ir Vinstonas Čerčilis. O kurio iš jų asmeninės savybės būtų pravartesnės šių dienų politikoje?

Abi istorinės asmenybės yra super stiprios savu laikmečiu. Šių dienų politikoje, šiam laikmečiui priskirčiau Vinstono Čerčilio užsispyrimą ir moto – niekada nepasiduoti. Nes kaip jau sakiau šiandiena vyksta karas dėl valdžios, karas su grupėmis, kurios visais įmanomais būdais siekia valdžios, kurie turi daug juodų pinigų. O paprastam žmogui iš to lieka nuolatinė kova už būvį. Vinstonas Čerčilis, buvo puikus oratorius vienoje iš savo paskutiniųjų kalbų jis sakė  „Ir štai pamoka: niekada nepasiduokite… Niekada, niekada, niekada, niekada… Niekur, mažame ar dideliame, reikšmingame ar smulkiame – niekada nepasiduokite, išskyrus garbei ir geram skoniui liepiant“.Ačiū už pokalbį, sėkmės rinkimuose.
Ačiū Jums už pateiktus klausimus. Aš taip pat linkiu visiems kolegoms kandidatuojantiems šiuose savivaldos rinkimuose sėkmės, o rinkėjams teisingai apsispręsti, kad vėliau netektų gailėtis.

 

 

SUSIJĘ STRAIPSNIAI  --------------------------

Dovilė Stonienė, kandidatė į Raseinių rojono savivaldybės tarybą

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Gediminu Kučinsku

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Marija Šnipienė

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Dariumi Karabinu

Partijos Tvarka ir teisingumas Raseinių skyriaus partiečių renginyje „Pasirinkime ateitį šiandien“ netrūko linksmybių

Romaldas Valinčius: mano gyvenimo credo - kad ir kas nutiktų visada išlikti žmogumi

Petras Vežbavičius: mano credo - išgirsti ir suprasti kiekvieną.

Pokalbis su kandidate į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Aldona Ona Radčenko

Pokalbis su kandidatu į Raseinių rojono savivaldybės tarybą, Giedriumi Kriaučiūnu

Visą gyvenimą vadovaujuosi posakiu: „Niekuomet nesielk taip, kaip nenorėtum, kad su tavimi būtų pasielgta.“

 

Politinė reklama, apmokėta iš politinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ politinės kampanijos sąskaitos

 
 
Contact form

 

na 2015-02-27 12:20:56 IP: 78.62.133.21

tu saunuolis Gyti, taip ir toliau laikyk arklius.

 

Rick Warren 2015-02-24 10:35:54 IP: 77.90.99.167

Nežinau visų kelių į sėkmę, tačiau vienas raktas į nesėkmę – pastangos įtikti visiems.

 

Pensininke 2015-02-23 20:27:23 IP: 77.90.99.65

Jaunas, bet tuščias, mėgstantis intrigas.Atrodo, dar ir tinginys. Tokias išvadas galima daryti iš tavo atsakymų į klausimus. Per anksti užsidėjai,jaunuoli, laurų vainiką.Tauta nesupras ir tikriausiai niekada tau jo neuždės

 

malacius 2015-02-23 07:26:11 IP: 84.15.183.44

Man labai linskma skaityti visokius negrazius , pagiezos ir pavydo pilnus komentarus. Apibendtinant noriu pasakyti kad esate turbut stipriausia ir demokratiskiausia partija rajone, ivertinus kiek piktu komentaru opozicija raso apie visus kandidatus, o ir per debatus geriausiai pasirodete. Megstu isukius taigi galvoju stoti i jusu partija. Saunuolis , Gyti, toliau mesk is posedziu apsimetelius tokius kaip S.N. ir ziurek pradesime visas rajonas gyventi skaidriau ir geriau !!!

 

nu tuštuma 2015-02-21 21:01:16 IP: 78.62.186.78

tuštuma tuštuma...į bėdų turgų grįžk

 

rimta čia? 2015-02-21 20:22:10 IP: 78.62.15.242

iš tavo žmogau nuomonės, tai jau tragedija pats. kiek tos tulžies, pats kaip atėjai, ar ne iš savanaudiškų paskatų? Gi prilysti kaip pats sakai, prie „lovio“ pats inirtingai lindai ir prilindai IR TAI FAKTAS.tad nepiešk spalvom to savo pokalbio

 

rinkejas 2015-02-21 18:55:05 IP: 77.90.97.67

Na kad taip konkurentai pila ant taves, Gyti, vadinasi labai nerimauja ir pergyvena. Na o as to ir linkiu , kad konkurentai drebetu(P.S. bijo kad is posedzio neismestum), geri darbai vyktu ir visi sveiki butume. Sekmes tau ir tavo komandai !!! MLDC

 

juokinga 2015-02-21 17:54:32 IP: 78.58.96.39

Nu tikrai juokinga, kai Gytis save jau su Vytautu Didžiuoju ir Čerčiliu pradeda lyginti. Seniai taip skaniai nebuvau žvengęs. :)

 

Bet 2015-02-21 17:37:44 IP: 78.62.127.59

Bet sis atvejas kaip tik kitoks,jaunas ir jau taip stipriai sugadintas gyvenimo.Mano nuomone- reiketu eiti ne i politika o i pataisos namus.

 

2015-02-21 14:22:40 IP: 78.62.11.175

nemanau, kad Gytis blogesnis ar geresnis už kitus. Natūralu, kad žmogus nori pakliūti į valdžią, išlikti poste, kitaip pasinaudoti valdžia. Visi juk taip daro, tokia tvarka.

 

Steps Nacys 2015-02-21 13:55:21 IP: 84.15.182.122

apipyliau Gyti pamazgomis, uz tai kad is posedzio ismete. ui, ir ve juodos tecnologijos. cha cha cha

 

Saulius 2015-02-21 13:45:59 IP: 188.69.193.234

Kai augau,man visada tevai sakydavo.Saugokis vaikeli dvieju kategoriju zmoniu: tai ryzo ir zvairo...Kai matau ,ka tas piemengalys daro , visada prisimenu amzinatelsi teva .Jis 100 % buvo teisus.Dieve ,atleisk jam ,jis nezino ka daro...

 

Nerijus 2015-02-21 11:59:07 IP: 78.62.56.119

Šaunus vyras! Sėkmės rinkimuose !

 

skaitytoja 2015-02-21 11:38:24 IP: 78.62.9.88

Daugoka panigyrikos. Prie drąsos trūksta kuklumo.

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144