2018-12-15, šeštadienis, 02:54.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:50, leidžiasi 16:01, dienos ilgumas 7:10.

Gruodis Biliūnuose

2018-01-02, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Gruodis Biliūnuose

 Vartant Biliūnų kaimo bendruomenės naujojo 2018 metų kalendoriaus lapus su laiko bei bendruomeninio gyvenimo vertę iliustruojančiomis frazėmis ir nuotraukomis, apima džiugus jausmas.

 

Gyventa aktyviai, gimtadienių sąrašas nesutrumpėjęs, o saugią kaimynystę padeda užtikrinti ne tik kalendoriuje įrašytas skubios pagalbos, bet naujų kaimynų telefonų numeriai.

 

Tarp visų metų mėnesių toks pat džiugus, nuotaikingas ir prasmingas gruodis. Bendruomenės narių rankomis mažam kaimeliui užvilkęs kalėdinį rūbą, sukvietęs kartą kalėdinių puošmenų pasigaminti, kitą - vieni kitų draugyste pasidžiaugti, aptarti nuveiktus darbus ir ateities veiklas, ir širdingai palinkėti sėkmingų bei veiklių ateinančių. Dviejų renginių metu, siekiant mažinti nukentėjusių žmonių keliuose skaičių, su bendruomenės nariais kalbėjomės saugaus eismo klausimais, prisiminėme Kelių eismo taisykles, skatinome saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, laikytis leistino važiavimo greičio bei naudoti saugos diržus ir specialias vaikiškas kėdutes. Dalindami šviesą atspindinčias priemones, mokėme ir raginome šias priemones naudoti teisingai.

 

Gausių, įdomių, darnių ir veiklių 2018-ųjų!

 

                                                                                             Bendruomenės pirmininkė Vilma Račkauskienė

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144