2019-01-21, pirmadienis, 18:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:39, leidžiasi 16:44, dienos ilgumas 8:4.

Gerins Viduklės miestelio infrastruktūrą (1)

2018-05-03, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Gerins Viduklės miestelio infrastruktūrą

Šiandien pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių vyko pasitarimas dėl projekto „Viduklės miestelio bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“, kurį įgyvendinant bus tvarkomos miestelio viešosios erdvės, dalis pastato-klubo patalpų, taip pat rekonstruojami ir įrengiami nauji pėsčiųjų takai ir šaligatviai ir kt.

 

Pasitarime dalyvavo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Darius Ulickas, Ekonomikos ir ūkio departamento direktoriaus funkcijas atliekanti Indrė Antanaitienė, jai pavaldžių skyrių vedėjai, atsakingieji specialistai, Raseinių r. kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė ir jos pavaduotojas Justas Dargevičius, Viduklės kaimų bendruomenės pirmininkė Regina Morkuvienė su pavaduotoju Algimantu Mieliniu.

  

Kaip informavo Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Jekaterina Povilaitienė, Centrinei projektų valdymo agentūrai projekto paraiška buvo pateikta š. m. vasario mėnesį. Vertinimo metu buvo atvykę agentūros atstovai ir apžiūrėjo teritoriją, patalpas. Buvo iškilę sunkumų dėl šaligatvių, kadangi dalis jų yra Lietuvos automobilių kelių direkcijos valstybinės reikšmės rajoniniuose keliuose Kęstučio g. ir Dariaus ir Girėno g., bet šaligatviai įtraukti į Raseinių rajono savivaldybės balansą, todėl minėtų šaligatvių rekonstrukcijai buvo reikalinga bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Ši problema jau išspręsta – balandžio 26 d. Tarybos posėdyje priimtas sprendimas dėl pritarimo partnerystės sutarties projektui.

  

Siekiant gauti finansavimą ir sėkmingai įgyvendinti projektą „Viduklės miestelio bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“, Savivaldybės taryba artimiausiu metu turės priimti dar vieną sprendimą dėl Kultūros centro patalpų perdavimo Viduklės kaimų bendruomenei, nes viena iš projekto dalių - atnaujinti neefektyviai naudojamas Raseinių rajono kultūros centro Viduklėje pastato patalpas ir pritaikyti jas visuomenės poreikiams, kaimo bendruomenės užimtumui, jaunimo veikloms. Po pasitarimo pas merą Kultūros centro vadovai ir kaimų bendruomenės atstovai geranoriškai sutarė dėl patalpų pasidalijimo, savo poreikius jie raštu pateiks Savivaldybei.

 

Raseinių savivaldybės informacija


 

Contact form

 

Ar tikrai sugebėsit ponai "teisi 2018-05-04 06:16:52 IP: 80.187.106.205

"įsisavinti "lėšas,nes Mielinia galimai turi patirties su "bilderiu"darant Viduklėj sporto rūsi ???

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144