2018-06-24, sekmadienis, 04:04.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 04:53, leidžiasi 22:12, dienos ilgumas 17:19.

Geri darbai puošia kaimą

2017-09-12, Ramutė Mangirdienė, bendruomenės narė
Geri darbai puošia kaimą

Visuomeninė organizacija „Gabšių kaimo bendruomenė“ įgyvendino projektą „Viešosios erdvės prie Gabšių bendruomenės namų sutvarkymas“.

 

Greta jau esančios vaikų žaidimų aikštelės buvo įrengta nauja lauko treniruoklių zona. Projekto lėšomis buvo pastatyta išties nemažai treniruoklių, skirtų skirtingoms raumenų grupėms treniruoti. Šiaurietiško ėjimo treniruoklis, ėjimo treniruoklis, kojų raumenų treniruokliai, skirti skirtingų kojų raumenų stiprinimui. Treniruokliai viršutinės kūno dalies raumenų stiprinimui – krūtinės, pečių ir rankų raumenims lavinti, pilvo presui trenituoti. Viso kūno raumenims lavinti pastatytas irklavimą imituojantis treniruoklis. Nauju gimnastikos kompleksu jau naudojasi visi norintys pagerinti kūno lankstumą bei ištvermę ir sveikatą. Pirmieji, kaip įprasta, naująją treniruoklių zoną išbandė jauniausieji kaimo gyventojai, tačiau nuo jų šįkart neatsiliko ir senjorai. Visi draugiškai, pakaitomis naudojasi pastatytais treniruokliais.

Projekto lėšomis Gabšių kaimo bendruomenė taip pat įsigijo ir aplinkai tvarkyti skirtą inventorių: vejapjovę, žoliapjovę (trimerį) bei lapų grėblius. Džiaugiamės, kad nuo šiol mūsų kaimas mūsų kaimas taps dar  tvarkingesnis ir gražesnis.

 

Projektą finansavo Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Raseinių rajono 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440