2018-11-16, penktadienis, 20:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:06, leidžiasi 16:24, dienos ilgumas 8:18.

Futbolo turnyras Girkalnyje Karaliaus Mindaugo taurei laimėti

2018-07-08

Liepos 5d. vakarą, Girkalnyje vyko futbolo turnyras Karaliaus Mindaugo taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 4 komandos iš Girkalnio, Raseinių, Verėduvos ir Vilniaus. Jų kovas futbolo manieže stebėjo, puikiu vasaros vakaru džiaugėsi ir linksmos muzikos klausė nemažas girkalniškių sirgalių būrys.

Ištraukus burtus, komandos buvo paskirstytos poromis ir ir žaidė pusfinalių mačus, dėl patekimo į didyjį finalą. Pirmajame pusfinalyje susitiko Girkalnio komanda prieš raseiniškius. Pirmasis kėlinukas vyko labai įnirtingai ir nei vieni nenorėjo pralaimėti. Antrajame kėlinyje jau prasidėjo gerokai atviresnis ir gražesnis žiūrovams futbolas, nes kamuolys vis dažniau pradėjo atsidurti vartuose. Po teisėjo švilpuko, rezultatu 5:2 pirmąją pergalę šventė girkalniškiai.

Antrajame pusfinalyje susitiko Verėduvos komanda prieš svečius iš Vilniaus. Čia nuo pat rungtynių pradžios žaidimą kontroliavo vilniečiai, tačiau Verėduvos vaikinai nebuvo linkę pralaimėti ir atsakė keletą įvarčių. Po ilgosios pertraukos Vilniaus komanda padarė išvadas ir klaidų nebekartojo, ramiai užbaigė rungtynes ir po pergalės rezultatu 4:2 ruošėsi finalui.

Mažajame finale susitiko Raseinių komanda prieš tik ką pralaimėjusius verėduviškius. Gal emociškai palūžę, o gal fiziškai nespėją atsistatyti Verėduvos futbolininkai, nesugebėjo duoti rimtesnės kovos ir rezultatu 5:0 turėjo pripažinti Raseinių pergalę.

Didžiajame finale susitiko Girkalnio ir Vilniaus futbolininkai. Čia nuo pat pirmųjų minučių prasidėjo įtempta kova su daug fizinio kontakto. Pirmieji finalo įtampos atsikratę vilniečiai ir mušė pirmąjį finalo įvartį. Po šio įvarčio girklaniškiai atliko keitimus sudėtyje, jungė aukštesnę pavarą ir pademonstravo kas yra turnyro šeimininkai. Girkalnio vaikinai vieną po kito realizavo įvarčius iš kontraatakų ir rezultatu 6:2 iškovojo pagrindinę turnyro taurę bei Girkalnio bendruomenės įsteigtą futbolo kamuolį.

Visi prizininkai buvo apdovanoti medaliais, komandos taurėmis, dalyviai dalinosi smagiomis emocijomis ir patarimais, o žiūrovai aptarinėjo gražiausius turnyro įvarčius. Džiugu, jog populiariausia sporto šaka pasaulyje, turi savo auditoriją net ir mažuose miesteliuose. Tikėkimės, kad su visų palaikymu ir entuziazmu šis turnyras Girkalnyje taps tradicinis ir toliau skatins aktyvų žmonių laisvalaikį.