2020-10-01, ketvirtadienis, 03:31.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 07:36, leidžiasi 19:04, dienos ilgumas 11:28.

„Europos burių“ apdovanojimams nominuotas Raseinių rajono savivaldybės administracijos vykdytas projektas

„Europos burių“ apdovanojimams nominuotas Raseinių rajono savivaldybės administracijos vykdytas projektas

Rugsėjo 17-ąją dieną jau dvyliktąjį kartą Lietuvos Respublikos Finansų ministerija organizuoja geriausių Europos Sąjungos struktūrinių fondų investicijų Lietuvoje projektų – „Europos burės“ – apdovanojimus. Šiais metais apdovanojimų renginyje dalyvaus ir Raseinių rajono savivaldybė, kadangi tarp nominuotų projektų – Raseinių rajono savivaldybės administracijos vykdytas projektas „Raseinių m. prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimas (Vytauto Didžiojo g., Žemaitės g., V. Grybo g. ir Algirdo g.)”.

 

   Šiemet bus įvertinti geriausi projektai aštuonioms nominacijoms laimėti. Iš viso konkurse „Europos burių“ apdovanojimams gauti dalyvavo beveik 100 skirtingų projektų.

 

   Kasmet rengiamais „Europos burių“ apdovanojimais siekiama įvertinti ir pristatyti visuomenei didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei kuriančius Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamus projektus. Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorė Rūta Dapkutė-Stankevičienė pasakoja, kad tradicija tapęs renginys sutraukia būrį žmonių, dirbančių dėl inovatyvios ir modernios Lietuvos ateities.

 

   „Su kiekvienais metais Lietuvoje įgyvendinami Europos Sąjungos investicijomis finansuojami projektai vis labiau tobulėja ir siekia gerinti šalies žmonių gyvenimo kokybę“, – sako Rita Dapkutė-Stankevičienė.

 

   Šiemet konkurse dalyvavo beveik 100 projektų iš visos Lietuvos. Iš jų net 24 atrinkti į antrąjį etapą. Rugsėjo 17 dieną speciali, nešališka komisija paskelbs nugalėtojus. „Pažangiausi ir reikšmingiausi projektai bus apdovanoti aštuoniose nominacijose: už investicijas į žmogų, už šiuolaikiškos aplinkos kūrimą, už inovatyviausius sprendimus, už įdomiausią smulkaus verslo plėtrą, už inovacijų proveržį švietimo ir mokslo srityje, už inovacijas tausojant aplinką, už investicijas į atsinaujinimą bei už bendruomeniškumo skatinimą. Nelengvas darbas laukia komisijos, tačiau tikim, kad dėmesio verti projektai bus pastebėti“, – teigia Rita Dapkutė-Stankevičienė. Projektų „Europos burių“ apdovanojimams gauti įvertinimas patikėtas verslininkui, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentui Vidmantui Janulevičiui, Finansų ministerijos Investicijų departamento direktorei Rūtai Dapkutei-Stankevičienei, žurnalistui Liudui Dapkui, Lietuvos jūrų muziejaus direktorei Olgai Žalienei, regioninio leidinio redaktorei Vilmai Meškauskienei, verslo žurnalistui Ernestui Napriui bei socialinių projektų iniciatorei ir įgyvendintojai Editai Mildažytei.

 

   Pavasario pabaigoje turėjęs įvykti konkursas ir nugalėtojų apdovanojimų renginys nukeltas į rugsėjo 17 dieną ir nors kasdien situacija Lietuvoje keičiasi, Finansų ministerija yra pasirengusi apdovanoti geriausius projektus bet kokiu atveju.

 

Finansų ministerijos informacija

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144