2019-05-22, trečiadienis, 08:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:12, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:30.

Bibliotekų skaitytojams rūpi eismo saugumas

2018-06-11, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Bibliotekų skaitytojams rūpi eismo saugumas

Birželio 5 dieną būrys skaitytojų iš Gruzdiškės, Berteškių ir Kalnujų bibliotekų išvyko į pažintinę kelionę ,,Lankome Jono Basanavičiaus gimtinę ir Lietuvos tautinio atgimimo ąžuolyną“, skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti. Kelionę organizavo bibliotekininkės Laimutė Babenskienė, Ona Smitrienė ir Daiva Myniotienė, o finansavimą skyrė Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka.

 

 

Kad kelionė vyktų sklandžiai ir saugiai, Berteškių kaimo bendruomenė pasirūpino kelionės dalyvių saugumu. Važiuodami autobusu kartu prisiminėme eismo saugumo taisykles, bendruomenių atstovai pristatė saugaus eismo renginius, vykdomus savo bendruomenėse. Gruzdiškės bibliotekos bibliotekininkė Laimutė Babenskienė pasidžiaugė, kad jų kaime gražiai žaliuoja pirmoji saugaus eismo ąžuoliukų giraitė. 

 

 

Berteškių ir Kalnujų bibliotekų bibliotekininkės Ona Smitrienė ir Daiva Myniotienė paminėjo, kad jų kaimuose beveik visi pėstieji ir dviratininkai naudoja šviesą atspindinčias liemenes ar atšvaitus. Visiems kelionės dalyviams įteikėme Lietuvos šimtmečiui skirtus atšvaitus, kuriuos pagal projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“ dovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kelionės metu aplankėme Suvalkijos kraštą, Šakių miestą, Paežerių dvarą, Suvalkijos krašto muziejų, daktaro Jono Basanavičiaus gimtinę ir kitas įdomias lankytinas vietas.

 

Raseinių rajono savivaldybės informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144