2020-11-27, penktadienis, 15:57.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:27, leidžiasi 16:09, dienos ilgumas 7:41.

Bendruomenės ,,Gyvoji versmė“ Aitvarų šventė (2019-06-01, Ramonai)

2019-06-09, Jurgita Egabu Dabah
Bendruomenės ,,Gyvoji versmė“ Aitvarų šventė (2019-06-01, Ramonai)

Saulėtą, kiek vėjuotą popietę, mažieji ,vedini tėvelių, senelių, džiugiai gūžėjo į jiems surengtą Pasaulinę vaikų gynimo dienos Aitvarų šventę. Aitvarui reikia vėjo, laisvės, tik tuomet jis kyla, tad net oras buvo palankus, geras vėjas.

 

Šventė prasidėjo Neringos šokių studijos vaikučių šokiu. Po to niuščiuvę vaikučiai pasitiko kaimo paštininkę, kuri specialiai šiai dienai buvo atsakinga, kad nebūtų pamirštas nė vienas vaikas. Mažiesiems visi linkėjo gražios, spalvotos, sočios ,tūkstančių saulių vasaros. Rasa paskaitė savo kūrybos eiles.

 

Tarp šventinių spalvingų balionų - šventės akcentas - taip visų mažųjų mėgstami batutai. Praalkusių laukė pilnas vaišių stalas. Kol vieni vaikai pūtė muilo burbulus, kiti bėgo pas veidų animatorę ir tapdavo kuo įvairiausiais personažais.

 

Nepamiršome ir saugumo. Bendruomenės pirmininkė priminė vaikams ir kitiems šventės dalyviams, kaip svarbu išlikti budriems, pramogaujant vasarą prie vandens telkinių, priminė, kad kelyje eidami ar važiuodami dviračiais, būtume su liemenėmis ir atšvaitais.

 

Ilgai netilo mažųjų juokas tą vakarą. Šventės pabaigoje pirmininkė Jurgita priminė, kad ryt Tėvo diena, tad mažieji bendruomenės "Gyvoji versmė" nariai šiltais apkabinimais sveikins tėvelius ir senelius. Gyvosios versmės bendruomenėj netrūksta šilto žodžio nei mažam, nei, senam.

 

Ačiū jums! Gyvuokit, aukit ir auginkit?

 

Tekstas Rasos

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. +370 639 34990