2019-03-23, šeštadienis, 06:28.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:25, leidžiasi 18:49, dienos ilgumas 12:23.

Baltijos šalių jaunių čempionatas Võru (Estija)

2018-08-06

Rugpjūčio 2-3 d. Võru (Estija) vyko Baltijos šalių jaunių lengvosios atletikos komandinis čempionatas , kuriame Lietuvos rinktinei atstovavo trys Raseinių rajono lengvaatlečiai.

400 m bėgimo runtyje Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) tapo Baltijos šalių jaunių čempione (rezultatas 57,72 s). 400 m ir 800 m bėgimo distancijose Augustė Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo antrąsias vietas (asmeninis rekordas 58,10 s ir 2:14,39).

Baltijos šalių čempionatą laimėjo Estija (271), Lietuva  – antra (251), Latvija – trečia (226). Mūsų merginos buvo pirmos, vaikinai – antri.Šį sezoną sesės su Lietuvos rinktine dalyvavo Europos jaunių čempionate, Baltijos šalių suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių čempionatuose.