2018-11-16, penktadienis, 20:11.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:06, leidžiasi 16:24, dienos ilgumas 8:18.

Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių čempionatas Jelgavoje (Latvija)

2018-08-06, Matas Skamarakas

Latvijoje vyko Baltijos šalių jaunimo ir jaunučių atletikos komandinis čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinei atstovavo ir Raseinių KKSC sportininkai.

Jaunimo amžiaus grupėje 400 m bėgimo rungtyje Roberta Žikaitė (tr. M.Skamarakas) iškovojo antrąją vietą (pasiektas asmeninis rekordas 56,82 s). Estafetėje 4x400 m  Lietuvos jaunimo rinktinės komanda (Gabija Galvydytė, Roberta Žikaitė, Benas Kontrimavičius, Modestas Katinas) liko antri (rezultatas 3:36.48 min.). Jaunučių amžiaus grupėje trišuolio rungtyje čempionu tapo  Aurimas Narijauskas (tr. Z.Rajunčius) nušokęs 13,29 m.

Baltijos šalių jaunimo komandinį čempionatą laimėjo Lietuvos komanda (177), antri – latviai (171), treti – estai (127). Estija laimėjo jaunučių čempionatą (180), Latvija (155) trimis taškais pralenkė Lietuvą (152).