2018-10-19, penktadienis, 06:35.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:10, leidžiasi 18:21, dienos ilgumas 10:11.

Baigiamas daugiabučių kiemų tvarkymo projektas

2018-05-14, paskelbė www.mano Raseiniai.lt
Baigiamas daugiabučių kiemų tvarkymo projektas

  Pasirengimas projekto „Raseinių m. daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas“ įgyvendinimui buvo pradėtas dar 2014-aisiais, kai buvo priimtas sprendimas sutvarkyti teritorijas prie daugiabučių, kurie jau buvo modernizuoti ar dalyvavo daugiabučių modernizavimo programoje.

  

  Pagrindinis projekto tikslas – gyvenamosios aplinkos patrauklumo didinimas. Planuojama, kad įgyvendintas projektas prisidės prie vienos svarbiausių Raseinių miesto problemų – didėjančios vidinės migracijos – sprendimo būdų.

  

   Projekto finansavimo sutartis Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-21-0007 su projektą įgyvendinančia institucija – VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra pasirašyta 2017 m. birželio mėnesį. Daugiabučių namų kiemų sutvarkymo rangos darbus atliko trys įmonės – UAB „Tilta“, UAB „Helanas“ ir UAB „Brosta“. Metus trukęs projektas suplanuotas užbaigti šių metų gegužės mėnesio pabaigoje.

  

     Projekto finansavimui buvo skirtos ES Regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos biudžeto ir Savivaldybės biudžeto lėšos. Bendra projekto vertė – 690.296,70 Eur. Už šias lėšas kompleksiškai sutvarkytos šešių daugiabučių namų kiemų teritorijos: V. Kudirkos g. 9, V. Kudirkos g. 11, V. Kudirkos g. 3, Vaižganto g. 1, Vytauto Didžiojo g. 13, Pieninės g. 7, Partizanų g. 14 A, Partizanų g. 14 B, Dubysos g. 3 ir Jaunimo g. 14. V. Kudirkos g. 9 ir V. Kudirkos g. 11 daugiabučio namo kiemo teritorijos sutvarkymo darbai atlikti dar 2016 m. Sutvarkymo išlaidos kompensavimo būdu didžiąja dalimi bus padengtos iš Europos Sąjungos investicijų.

 

     Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiosios specialistės Aleksandros Liutko teigimu, šiuo metu atliekami projekto baigiamieji darbai, po kurių gyventojai ir miesto svečiai jau visiškai galės džiaugtis rezultatais. Vaikai nekantriausiai laukia darbų pabaigos, kadangi jiems skirtose vaikų žaidimų aikštelėse kol kas nėra galimybės žaisti. Sertifikuotos ir saugios žaidimų aikštelės savo vartus atvers po projekto patikros.

  

     Raseinių m. daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas – tik vienas iš daugelio miesto patrauklumą didinančių projektų, kurie tapo įgyvendinami 2014 m. Lietuvos vidaus reikalų ministro sprendimu Raseinių miestą įrašyti į tikslinių teritorijų sąrašą. Tikimasi, kad šis ir visi kiti įvykdyti projektai prisidės prie darbo jėgos pasiūlos mieste mažėjimo, užimtumo ir laisvalaikio problemų sprendimo, o miestas taps saugia bei patrauklia vieta gyventi, investuoti ir aplankyti.

 

Raseinių savivaldybės informacija

 


 

Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144