2019-07-18, ketvirtadienis, 15:59.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:17, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:38.

Badmintono turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti

Vasario   16   d.   Raseinių   Šaltinio   progimnazijos   sporto   salėje   vyko   badmintono turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Varžybos buvo vykdomos dviejose amžiaus grupėse, kuriose varžėsi jaunimas (iki 19 metų) ir suaugusieji (19 metų ir vyresni). Poatkaklių kovų jaunimo grupėje nugalėtoju tapo Lukas Puišys, antrąją vietą iškovojo Justas Balsys, otrečiąją   vietą   laimėjo   Justas   Zybartas.

Suaugusiųjų   grupės   varžybose   taip   pat   netrūko   geros nuotaikos ir stiprių kovų, šios grupės nugalėtoja tapo Grėtė Stanaitytė, antrąją vietą iškovojo Tomas Petrauskas, o trečiąją vietą laimėjo Diana Valantinaitė. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanotiatminimo medaliais.