2019-03-26, antradienis, 12:34.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 06:18, leidžiasi 18:55, dienos ilgumas 12:36.

Badmintono turnyras ,,CBC JUNIOR“ (N3)

Gruodžio   15   dieną   Vilniuje   Delfi   sporto   centre   vyko   (U-11,   U-13,   U-15,   U-19)badmintono turnyro ,,CBC JUNIOR“ (N3) varžybos.

Turnyre dalyvavo 79 sportininkai iš Vilniaus,Panevėžio, Tauragės, Šakių ir Raseinių.Raseiniams   atstovavo   5   sportininkai.   Raseinių   kūno   kultūros   ir   sporto   centro   ir Raseinių badmintono  klubo  sportininkas  Lukas Puišys (U-19 amžiaus  grupės)  vaikinų  vieneto varžybose   iškovojo   aukso   medalį,   dvejeto   varžybose   poroje   su   Ignu   Raču   iškovojo   bronzos medalius.

Artūras Radavičius ir Klaudijus Stoškevičius (U-15 amžiaus grupės) vaikinų dvejeto varžybose iškovojo bronzos  medalius.