2017-11-23, ketvirtadienis, 14:59.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 08:20, leidžiasi 16:14, dienos ilgumas 7:54.

Atviras ringas Pantera „Žalgirio Taurė“ Jurbarke

2017-10-26, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Atviras ringas Pantera „Žalgirio Taurė“ Jurbarke

Jurbarke spalio 21 d. įvyko MMA varžybos, kurių organizatoriai buvo sporto klubas „Pantera“ ir Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“. Varžybose dalyvavo 109 dalyviai iš 18 sporto klubų.

 

Galime pasidžiaugti, kad į Jurbarką dalyviai atvyksta kaskart vis iš daugiau miestų: Vilniaus, Kauno, Jonavos, Klaipėdos, Šiaulių, Ukmergės, Tauragės, Pakruojo, Raseinių, Vilkaviškio, Šakių ir iš užsienio – Kaliningrado. Vaikai ir jaunimas iki 16 m. varžėsi ant tatamio, o vyresni ir suaugę kovojo MMA narve. MMA sportas tampa vis populiaresnis, tai rodo didelis dalyvių skaičius. Sportininkus ir organizatorius pasveikino Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius. Meras atidarė varžybas.

 

Varžybos buvo puikus pasiruošimas artėjančiam Lietuvos MMA čempionatui, kuris vyks jau š. m. gruodžio 17 d. Prienuose. Susumavus visus rezultatus pagrindinė Žalgirio taurė atiteko šeimininkams – sporto klubui „Pantera“, antroji vieta – Šakių sporto klubui „Ošimas“, trečioji vieta – Sporto klubui „Faiteris“. Organizatoriai dėkoja visiems sportininkams ir treneriams, taip pat Jurbarko sporto klubo „Pantera“ sportininkams, kurie prisidėjo savo darbu ruošiant varžybas ir joms pasibaigus. Taip pat didelė padėka varžybų teisėjams už darbą skaičiuojant dalyvių taškus ir norą bei pastangas saugoti sportininkų sveikatą.

 

Jurbarko Pantera rezultatai
Savo svorio kategorijose
1 vietas iškovojo – Karolis Petrauskas, Justas Vyturys, Deivydas Zambacevicius,
2 vietas: Tautvydas Lebeckas ir Nedas Juknevičius, Erikas Saldukas, Dainius Petrauskas, Justinas Bauža
3 vietas: Nojus Žiūraitis, Edvinas Kvieska, Kornelijus Bruno, Eimantas Sabataitis

 

Vilkaviškio „Pantera“ startavo MMA varžybose.

Nors tik nuo spalio mėnesio prasidėjo treniruotes, vilkaviškiečiai jau startavo pirmose MMA varžybose Jurbarke („Atviras ringas Pantera ‘Žalgirio taurė“), kuriose pasirodė gerai ir iškovojo prizines vietas. Ugnius Jankauskas – 3 vieta, Saimonas Giraitis – 1 vieta, Ovidijus Galinskas – 2 vieta, Arnoldas Ragažinskas – 2 vieta.

 

Raseiniškiai dalyvavo 2017-10-21 Atvirame ringe Pantera „Žalgirio taurė“.
Edas Strakšys – 1 vieta, Domas Budraitis – 2 vieta, Deivydas Rekštys – 3 vieta, Neilas Straksys – 1 vieta, Rytis Kveselys -1 vieta, Žygimantas Vitkus – 1 vieta, Styvas Stonys – 1 vieta, Domas Vasiliauskas – 2 vieta, Deivydas Pratašius – 2 vieta, Edvinas Janusevicius – 2 vieta, Deimantė Buivydaitė – 2 vieta.

 


REZULTATAI

MMA mėgėjų kovų rezultatai!!

MERGAITĖS

Svorio kategorija iki   55  kg                                         Amžiaus grupė iki 16 m.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Greta Vitkutė Jonava Faiteris 1
2. Deimantė Buivydaitė Raseiniai Pantera 2

 


BERNIUKAI

JAUNUČIAI  U – 12 m. (11 ir 12 m)

Svorio kategorija iki 35 kg                             Amžiaus grupė iki 12 m.

 

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Karolis Petrauskas 30kg 10m. Šimkaičiai Pantera 1
2. Tautvydas Lebeckas 38 Jurbarkas Pantera 2
3. Nojus Žiūraitis 37 Jurbarkas Pantera 3

 

Svorio kategorija iki 40 kg                           Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Justas Vyturys 36 Jurbarkas Pantera 1
2. Nedas Juknevičius 40 Jurbarkas Pantera 2
3. Edvinas Kvieska  40 Jurbarkas Pantera 3

 


Svorio kategorija iki 45 kg                             Amžiaus grupė iki 12 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Vygaudas Kaušius  39 Šakiai Ošimas 1
2. Mindaugas Motiekaitis Jonava Faiteris 2
3. Kornelijus Bruno Jurbarkas Pantera 3
  Pavelas Majauskas Jurbarkas Pantera 
JAUNUČIAI  U – 14 m.(13 ir 14 m.)

 


Svorio kategorija iki 40 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Edas Strakšys Raseiniai Pantera 1
2. Nojus Mačkinis „LUTADOR KLAIPEDA“ 2
  Rokas Sutrinavičius Šakiai Ošimas 3
3. Rolskis Deimantas Šakiai Ošimas 

 


Svorio kategorija iki 45 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Justas Abraitis Šakiai Ošimas 1
2. Domas Budraitis Raseiniai „Pantera“ 2

 


Svorio kategorija iki 50 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Deivydas Zambacevičius Jurbarkas Pantera 1
2. Mantas Rimeika Jonava “Faiteris“ 2
3. Pavel Rakov Kaliningradas 3

 


Svorio kategorija iki 60 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Vilius Naujokas Šakiai Ošimas 1
2. Justinas Bauža Šimkaičiai Pantera 2
3. Emilis Putinauskas Ukmergė Dziudo 3

 


Svorio kategorija + 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Eil. Nr. Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
1. Dominykas Lukšė Vilnius  Faiteris 1
2. Dainius Petrauskas Šimkaičiai Pantera 2
  Tomas Agurjanov 74 „LUTADOR KLAIPEDA“ 3

 


JAUNUČIAI  U – 16 m.(15 ir 16 m.)

Svorio kategorija iki 56 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Azhdar Gamidov Kaliningradas 1
Deividas Žamba Kaunas „Cunamis“ 2
Žilvinas Vitkus Raseiniai Pantera 3

 


Svorio kategorija iki 61 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Modestas Merkevičius Šakiai Ošimas 1
Vilmantas Visockis Šakiai Ošimas 2
Deivydas Rekštys Raseiniai Pantera 3
Milanas Majauskas Jurbarkas Pantera
Aivaras  Baranauskas Jurbarkas Pantera

 


Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Deividas Daividavičius „LUTADOR KLAIPEDA“
Neilas Strakšys Raseiniai Pantera 1
Mykolas Korsakovas Kaunas „Fighter House“ 2
Markas Tričius Ukmergė Dziudo 3
Dominykas Vasiliauskas Raseiniai Pantera
Mantas Stanevičius Klaipėda Team Lion
Linas Glazeris Vilkaviskis Pantera
Eitvydas Ladas Vilkaviškis Pantera
Orestas Prialgauskas Šiauliai „Fighting and fitness
Arnas Eidukaitis Šakiai Ošimas
Marius Arlauskas Cunamis

 


Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Povilas Užtupys Ukmergė Dziudo 1
Aidas Bagdonavičius 68 Klaipėda Team Lion 2
Ugnius Jankauskas Vilkaviškis Pantera 3
Nedas Pranckus Šiauliai „Fighting and fitness
Justas Gudonis Vilkaviškis Pantera
Danas Alešiūnas Vilnius Arėjas
Arnas Ilgūnaitis Šakiai Ošimas 
Mantas Icikevičius Jurbarkas Pantera 
Vladislav Vaigel Kaliningradas 
Hubertas Kalinauskas „LUTADOR KLAIPEDA“ 
Rimvydas Brovka Kaunas „Cunamis“

 


Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Egidijus Labanauskas Kaunas Cunamis 1
Erikas Saldukas Šimkaičiai Pantera 2
Denis Fediuškin Jonava Faiteris 3

 


Svorio kategorija + 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Laurynas Petruškevičius Kaunas „Fighter House“ 1
Mantas  Povilaitis 110 Vilnius „Arėjas“ 2
Vaidotas Andriekus Tauragė Taurris 3
JAUNUČIAI  U – 18 m.(17 ir 18 m.)

 


Svorio kategorija iki 61 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Tadas Kučinskas Tauragė Taurris 1
Edvinas Januševičius Raseiniai Pantera 2

 


Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Laurynas Makaveckas Jonava Faiteris 1
Žygimantas Saugūnas Šiauliai „Fighting and fitness 2
Deivydas Pratašius Raseiniai Pantera 3
Paulius Malinauskas Raseiniai Pantera 
Mindaugas Kairys Šiauliai Taurus 

 


Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Saimonas Giraitis Vilkaviškiai Pantera 1
Lukas Bendikas Tauragė Taurris 2
Tomas Kaženauskas Tauragė Taurris 3
Mantas Morkertas 68 kg. Vilkaviškis Pantera 

 


Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Giedrius Dumbauskas Šakiai Ošimas 1
Erikas Kovaliovas Tauragė Taurris 2
Karolis Girkantas Kaunas Cunamis 3
Valdas Kairys Pagėgiai 

 


Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Naglis Kanišauskas 80 Ju-ka-do / ATM Klaipėda 1
Ovidijus Galinskas  80 kg. Vilkaviškis Pantera 2
Lukas Bataitis Šakiai Ošimas 3
Tomas Žukauskas Tauragė Taurris 

 


Svorio kategorija + 84 kg                                               Amžiaus grupė iki 18 m.

Erik  Nagornyj Vilnius Arėjas 1
Anton Žitkevič Vilnius Arėjas 2

 


SUAUGUSIEJI  +19

Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Rytis Kveselys Raseiniai Pantera 1
Arnoldas Ragažinskas Vilkaviškis Pantera 2
Aleksandras Činčikas Kaunas Cunamis 3
Arnas Laskys Raseiniai Pantera 
Gytis Petravičius Klaipėda Team Lion 

 


Svorio kategorija iki 84 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Anatoliy Makarkin Kaliningradas 1
Marius Bagdonas Šakiai Ošimas 2
Mindaugas Bartkus „LUTADOR KLAIPEDA“ 3

 


Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Grėjus Delininkaitis „LUTADOR KLAIPEDA“ 1
Bartosh Bronickij Vilnius Arėjas 2

 

K-1 kovų rezultatai!!

K- 1 Svorio kategorija iki 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

 

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Žilvinas Vitkus Raseiniai Pantera 1
Mantas Venckus Šiauliai „Fighting and fitness 2
Domas Budraitis Raseiniai Pantera 3

 


K -1 Svorio kategorija + 65 kg                                               Amžiaus grupė iki 14 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Dominykas Lukšė Vilnius  Faiteris 1
Ignotas Mendelis 84 Vilnius Arėjas 2

 


K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Laurynas Makaveckas Jonava Faiteris 1
Deivydas Pratašius Raseiniai Pantera 2

 


K- 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Styvas Stonys Raseiniai Pantera 1
Mantas Morkertas 68 kg. Vilkaviškis Pantera 2

 


K – 1 Svorio kategorija iki 66 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Orestas Prialgauskas Šiauliai „Fighting and fitness 1
Dominykas Vasiliauskas Raseiniai Pantera 2

 


K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Aistis Matulaitis Fight Academy Vilnius 1
Lukas Čeponis Vilnius Arėjas 2

 


K – 1 Svorio kategorija iki 72 kg                                               Amžiaus grupė iki 16 m.

Vardas, pavardė Miestas, klubas Vieta
Vilius Kaminskas Fight Academy, Vilnius 1
Orestas Prialgauskas Šiauliai „Fighting and fitness 2

 


K – 1 Svorio kategorija iki 78 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Žydrūnas Jakštas 78 Klaipėda K-1 akedemija 1
Rytis Kveselys Raseiniai Pantera 2
Modestas Jucius iki 72 Kaunas  „GYM37“ 3

 


K – 1 Svorio kategorija iki 93 kg                                               Amžiaus grupė + 19 m.

Lukas Mackevičius Šakiai Ošimas 1
Tautvydas Libonas, Pakruojis Skarpionas-BJJ 2
Eimantas Sabataitis Jurbarkas Pantera 3


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Ar Jums gera gyventi Raseinių rajone?

Redakcija:
mob. (8 616) 44 440
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8 - 307 LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 44 440