2019-07-18, ketvirtadienis, 17:10.     Šiandien Raseiniuose saulė teka 05:17, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 16:38.

Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika” - vokalinės muzikos koncertas draugai draugams ,,Vokalizė“.

2019-01-26, Paulina Mickutė
Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika” - vokalinės muzikos koncertas draugai draugams ,,Vokalizė“.

    Sausio 25 dieną VšĮ Ariogalos kanklių muzikos mokykloje ,,Lyrika“ vyko vokalinės muzikos koncertas ,, Vokalizė “ ir diskusijų popietė prie arbatos puodelio ,, Sielos maistas- muzika, kūno maistas-...“.

 

Po renginio organizatorė ir mokytoja Ramunė Jurkienė kalbėjo : ,,Šiandien gyvename pasaulyje, kuris vis labiau materialėja ir dominuoja technologijos, todėl labai džiaugiuosi, kad ,,Lyrikoje” muzikuoja tiek daug mokinių. Čia vaikai gyvena įvairiausioje muzikoje, noriai renkasi ir turi galimybę išmokti groti ne vienu muzikos instrumentu, bet ugdytis ir savo vokalinius gebėjimus."

 

Kadangi dauguma šios mokyklos mokinių pasirinkę ir solinio dainavimo pratybas, todėl sumanėme savo gebėjimais pasidalinti ir su draugais. Šalia koncerto norėjosi ir diskusijos. Pasirinkome temą. Puikiai žinome, kad muzika yra gyvybiškai svarbus sielos maistas. O kūno maistas..?  Kiekviena mokinė ir namuose atliko namų darbus: savo atliekamai dainai (sielos maistui)  reikėjo savo rankomis sukurti ir kūnui skirtą palaimingą maistą ir sugalvoti pavadinimą, derantį atliekamos dainos pavadinimui.

 

Padarėme išvadą, kad namuose vaikai kasdien nepiktnaudžiauja saldumynais. Todėl, beveik, visos mokinės savo dainai  pritaikė savo kūrybos virtuvėje ,,šedevriuką” vaizdžiais pavadinimais iš konditerijos srities: ,,Pasakų šalies bandelės”, ,, Jaunučiai-naivučiai”, ,, Mažasis Hansas” -,,Auselės”, ,, Natų skrynelės”, ,, Trupiniuko pyragas”, ,, Padovanojau”, ,,Stebuklingos lazdelės”, ,,Margučiai”, ,, ,,Mocarelos puota”, ,,Debesų pyragas ir švelnučiai”, ,, Natų vafliukai”, ,, Saldusis”, ,,Kakaviniai ledinukai”, ,, Spranuotieji sausainiai”... Čia vaikai turtino ir savo sceninę patirtį, juk koncertuoti ne tėveliams, o draugams yra emociškai sudėtingiau. Tokie renginiai ir suartina mokinius. Todėl nemaža dalis vaikų noriai renkasi ir ansamblinį muzikavimą”.

 

Linkime ir toliau dažnai dalintis sielos maistu- spalvingais koncertais bei puikių idėjų buriant draugėn talentingus vaikus.

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai


Redakcija:
+370 654 40945
e.p. info@manoraseiniai.lt


Daugirdo 8, LT-60149 Raseiniai


mob. (8 616) 14 144